Oyun Haberleri

Tango Gameworks ve Bethesda’nın Aksiyon Macera Oyunu Ghostwire: Tokyo’dan Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı

Tango Gameworks ve Bethesda, yeni aksiyon macera oyunları Ghostwire: Tokyo‘dan ayrıntılı resmi oynanış videosunu paylaştı. Oyunun 25 Mart 2022‘de PlayStation5 ve PC için çıkacağı da duyuruldu.

Ghostwire Tokyo oyuncuların bir yandan Tokyo‘yu işgal eden tehditkâr Hannya‘yı, takipçilerini ve Ziyaretçileri yenmeye çalışırken, bir yandan da Ethereal Weaving (Ruhani Dokumacılık) mistik sanatlarına hâkim olmaya çalışacak. Bu doğaüstü varlıkların Ghostwire‘ın dünyasında dolaşarak oluşturdukları atmosfer için ‘adeta Tokyo’ya, şehrin tuhaflıklarına ve taşıdığı sırlara yazılmış bir aşk mektubu’ yorumu yapılıyor.

YouTube player

Oyuncuları Japon efsanelerinden, halk hikâyelerinden ve masallarından çıkıp gelmiş karakterlerle dolu şaşırtıcı bir dünyaya götüren oyundaki hikâyeler, karşılaşacağımız sıra dışı yaratıkların birçoğuna ilham vererek Ghostwire‘a gerçek bir Tokyo havası katıyor. Oyuncular, Tango Gameworks‘teki yaratıcı zihinlerin tasarladığı Tokyo‘nun ultra modern halinde dolaşacak, şehrin simgeleşmiş noktalarını keşfedecek ve sokaklarda gizlenen sırları ortaya çıkaracak.

Alışılmış yolların dışına çıkmaya cesaret eden oyuncular, yardıma ihtiyacı olan karakterlerle, kurtarılmayı bekleyen sayısız ruhla ve nadir eşyalara karşılık cömert ödüller mırıldayan dostlarla karşılaşacaklar. Ghostwire‘ın yan hikâyeleri, alışılmış ek içeriklerden farklı olarak oyunun dünyasını ve vizyonunu ileri taşıyan ilgi çekici hikâyelerden oluşuyor.

Ghostwire: Tokyo Deluxe Sürüm‘ü ön sipariş eden PS5 oyuncuları, 22 Mart 2022‘de oyuna erken erişim elde edecekler. Ayrıca Sokak Giyimi Kıyafet Paketi, Shinobi Kıyafeti ve Kunai Silahı‘na da erişebilecekler. Ghostwire Tokyo, 25 Mart 2022‘de PS5 ve PC için tüm dünyada çıkıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  QuakeCon'da Fallout 76 Hakkında Yeni Açıklamalar Yapıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.