Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation’dan İlk Video Geldi!

Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation’dan İlk Video Geldi!

Geçtiğimiz haziran ayında duyurulan yeni Dungeons and Dragons etkinliği Tomb of Annihilation için hazırlanan bilgisayar oyununun ilk oyun içi videosu yayınlandı!

Uzun yıllardır ziyaret etmediğimiz Chult Yarımadası’na yolculuğa çıkacağımız Tomb of Annihilation bu ay itibariyle kullanılabilir hale gelecek. Tomb of Horrors’un unutulmaz başliçi Acererak tarafından ölüm büyüsüyle lanetlenmiş Tomb of Annihilation sadece masaüstü rol yapma oyunu olarak kalmayacak, aynı zamanda bilgisayar oyunu olarak da karşımıza çıkacak.

Ay başında ufak tefek bilgilerle oyunculara sunulan Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation, bir CRPG olarak hazırlandı. Karelere bölünmüş haritalarda, dövüş mekaniklerine odaklı görevlere çıkabileceğiz. Tomb of Annihilation, kutu oyununda bulunan tüm ögelerle birlikte sanal ortama aktarılmış olacak.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation için bir de fragman yayınlandı. Fragmanda oyunun mekaniklerine ve grafiklerine daha yakından bakabiliyoruz. Biraz eski gözüktüğünü kabul etmem gerek ama altyapı olarak her DnD oyuncusunu tatmin edecek şekilde tasarlandığı söyleniyor.

 

İlginizi Çekebilir  Amazon'da Dungeons and Dragons Kitaplarında Büyük İndirim