Oyun Haberleri

Studio Agate ve Awaken Realms, Tainted Grail: Song of a Dying World Oyununu Duyurdu

Studio Agate, ödüllü kutu oyunu Tainted Grail‘i temel alan bir masaüstü rol yapma oyunu geliştirmek için Awaken Realms ile bir araya geldi. Tainted Grail: Song of a Dying World adı verilen oyun yakın zamanda Kickstarter‘a gelecek.

Tainted Grail: Song of a Dying World

Studio Agate ve Awaken Realms tarafından geliştirilen Tainted Grail: Song of a Dying World oyununun Kickstarter kampanyası Kasım ayında açılacak. Oyunun destekçileri kitlesel fonlama dönemi kapandıktan hemen sonra kitabın PDF versiyonuna sahip olacak, ancak planlanan çıkış tarihi 2024 olarak açıklandı.

Song of a Dying World, Arthur Efsaneleri ile Kelt Mitolojisi’ni harmanlayan Avalon evreninde geçiyor. Oyuncular, Fall of Avalon‘dan bir yüzyıl sonra koruyucu rolünü üstlenerek, ölmekte olan bir dünyada insanlığın tek umudunu temsil ediyor.

Tainted Grail: Song of a Dying World, ödüllü Shadows of Esteren sisteminin uyarlanmış bir versiyonuna dayanıyor. Oyun sistemi rol yapmaya odaklanıyor ve Wyrd gibi evrenin ana unsurlarını oyuna aktarıyor. Oyuncular, Avalon‘a özgü tehlikeli bir hayvanat bahçesinden Wyrdness‘ın gizemli, yoğun sisi sayesinde sürekli değişen adanın kendisine kadar birçok tehditle mücadele etmek zorunda kalacaklar. Her tehdidin karakterlerin akıl sağlığı üzerinde bir etkisi olacak ve bu da korkuya teslim olup olmayacaklarını, kanlı bir çılgınlık içinde kendilerini kaybedip kaybetmeyeceklerini veya müttefikleriyle birlikte kendilerini yeniden harekete geçirip geçirmeyeceklerini belirleyecek.

Tainted Grail Corebook, 50 dolardan başlıyor ve kurallar sistemi, 5 pre-starter ve evrenin kendisi hakkında bir bölüm içeriyor. DM ekranı, zarlar, Avalon haritası, savaş haritası, jetonlar ve desteleri de içeren Collector Edition ise 150 dolardan başlayan fiyatlarla özel bir kutuda satışa sunulacak.

Tainted Grail: Song of a Dying World‘ün Kickstarter kampanyası için buradan hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.