Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Steam’in Beklenen Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Steam’in Beklenen Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Milyonlarca oyuncunun beklediği Steam Cadılar Bayramı İndirimi nihayet başladı. Özellikle korku ve gerilim oyunlarının ciddi indirimlere girdiği bu dönemde yine binlerce oyunda indirim yapıldı. 

Tüyler ürperten oyunlarda büyük indirimler sloganı ile duyurulan Steam Cadılar Bayramı İndirimi dönemi, daha ilk günden Shadow of the Tomb Raider, Prey ve Dying Light gibi son yılların en sağlam yapımlarına ciddi fiyat indirimleri yapıyor. İşin güzel yanıysa, her ne kadar tematik bir indirim dönemi olursa olsun, Steam bünyesindeki oyunları birçoğu bu indirimlerden etkileniyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi binlerce oyunu uygun fiyatla sunuyor

İndirimler 3 ana kategori olarak kendi özel sayfalarında ayrılıyorlar. İlk bölümde korku oyunları bizlere sunulurken, ikinci kategoride ise VR korku oyunları yer alıyor. Son bölümdeyse korku filmleri için güzel bir alan ayrılmış.

Tematik bu sayfadan Tüm Fırsatlara Bakın gör seçeneğine tıklayıp çıktığınızdaysa Cadılar Bayramı İndirimi dönemindeki tüm indirimli oyunları görebiliyorsunuz.

İndirimler 1 Kasım‘da Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Bizlerde en uygun indirimleri günlük olarak sizlerle paylaşacağız. Son olarak ise söz konusu Cadılar Bayramı indirimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Hearthstone'un Oyun Direktörü Blizzard'dan Ayrıldı