Oyun Haberleri

Steam’de Sonbahar İndirimi Kara Cuma ile Başladı

Dünyanın en büyük online oyun mağazası Steam‘de beklenen Sonbahar İndirimi başladı. Daha önce Steam’in indirim tarihleri sızdırılmıştı o yüzden sitemizi takip edenlere bu indirimler pek sürpriz olmadı.

22 Kasım gecesi başlayan indirimler 28 Kasım‘a kadar devam edecek. Tam da Black Friday (Kara Cuma) dönemine denk gelen Sonbahar İndirimi, Cadılar Bayramı İndirimi’ne göre daha iyi olacak gibi görünüyor. Cadılar Bayramı İndirimi döneminde özellikle korku oyunlarında büyük indirimler görmüştük ancak bu sefer hem AAA yapımlarda hem de bağımsız yapımlarda büyük indirimler göreceğiz.

Bununla birlikte Sonbahar İndirimi’nde Steam Ödülleri de aday gösteriliyor. Pek çok eğlenceli kategoride istediğiniz oyunu aday gösterebiliyorsunuz. Steam Ödülleri bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Kendinizi fazla kaptırıp cüzdanınızı Steam’e köle etmeyin, daha önümüzde Yılbaşı İndirimi de var. Bir de size önerimiz indirimin son gününe kadar bekleyin, bazen büyük yapımlar son günde daha büyük indirimlerle oyuncuları mutlu edebiliyor.

Şimdiden iyi oyunlar.

İlginizi Çekebilir  Steam'deki Oyunların Çoğu 2016 Yılında Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu