Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Steam’de Açık Arttırma Başladı!

Steam’de Açık Arttırma Başladı!

steam-banner

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam‘de açık arttırma günleri başladı.

Steam’de başlayan açık arttırma ile envanterinizdeki eşyaları bozdurup Cevher alabilir, hemen oyunlara teklif verebilirsiniz. Üstelik para harcamanıza gerek yok!

Tek yapmanız gereken envanterinizde bulunan eşyaları küçük cinler sayesine Cevher’e dönüştürmek. Sonrasında ise bu Cevherler ile oyunlara teklif yapabilir ve oyununuzu hemen alabilirsiniz. Kazanılan oyunlar 15 – 18 Aralık tarihleri arasında belli olacak.

Steam’in resmi açıklaması şu şekilde:

Envanterinizdeki Koleksiyon kartları, arkaplanlar ve ifadeler gibi Steam Topluluk öğelerini Cevher olarak geri dönüştürün ve bu Cevherleri müzayedeye çıkartılmış oyunlara teklif vermek için kullanın. İlk müzayede turu 15 Ara @ 5:45pm tarihinde bitecek ve ardından son müzayede turunun biteceği 18 Ara @ 8:00pm tarihine kadarki her tur 45 dakika sürecektir. Her turun sonunda her bir oyunu, o oyuna en yüksek teklifi veren kişi kazanacaktır.

steam-acik-arttirma-cevher

Uzman Tüyosu: Cevhere dönüştürmek için daha fazla öğeye mi ihtiyacınız var? Steam’deki 1200’den fazla oyun sırf oynandıkları için kart düşürmektedir. Rozetleriniz sayfasından sahip olduğunuz hangi oyunlarda kart hakkınızın kaldığını öğrenin. Ayrıca, Koleksiyon Kartlarını rozetlere çevirmeyi de ihmal etmeyin, bu rozetlerden çıkacak olan ifadeler ve arka planların yüksek Cevher değerleri bulunmaktadır. Eğer Envanterinizde geri dönüştürecek hiçbir şeyiniz yoksa, Steam Topluluk Pazarından da Cevher satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Gaming İstanbul Yarın Kapılarını Açıyor!

Müzayede 15 Ara @ 5:45pm – 18 Ara @ 8:00pm arasında Yılbaşı İndirimi başlayana kadar sürecektir.

Doğrusu bize biraz garip göründü. Tüm elimizdeki envanterden olup tek bir oyun bile alamama fikri biraz kafamızı kurcalıyor ancak eğlenceli görünüyor.

Steam Açık Arttırma’ya hemen buradan katılabilirsiniz.