Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Spawn, Mortal Kombat Arenasında Dövüşebilir

Spawn, Mortal Kombat Arenasında Dövüşebilir

Todd McFarlane tarafından 90’lı yılların başında yaratılan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Spawn, yeni Mortal Kombat 11 oyununda boy gösterebilir.

Todd McFarlane, şu aralar Spawn için hummalı çalışmalara girmiş durumda. Yeni bir Spawn filminin yolda olduğunu biliyoruz fakat film hakkında çok az bilgiye sahibiz. Sosyal medya hesaplarından McFarlane’i takip ediyorsanız, ünlü yazar/çizerin eski karakteri üzerine bir hayli düştüğünü göreceksiniz.

► Spawn Filminin Çekimleri Mayıs Ayında Başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden hayranların sorularını cevaplayan McFarlane, bir kullanıcının Spawn’ın Mortal Kombat’ta yer alması gerektiğine ilişkin sorusuna “Sanıyorum o yolda ilerliyor,” şeklinde bir cevap verdi. Daha öncesinde Mortal Kombat 10’da, Spawn’ın yer alacağı söylentisi düşmüştü. Bilinmeyen sebeplerden ötürü McFarlane ve Warner Bros. arasındaki görüşmeler sonlandırılmıştı. Belki bu sefer cehennemin gazabıyla ödüllendirilmiş anti kahramanımızı Mortal Kombat dövüş arenasında görebiliriz.

Son zamanlarda Mortal Kombat oyunlarına, dışarıdan birçok destek geliyor. Korku temasından Jason, Leatherface, Freddy Krueger gibi karakterlerin yanı sıra Kratos, Alien, Predator gibi karakterleri de Mortal Kombat’ta gördük. Spawn’ın Mortal Kombat’a fazlasıyla yakışacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Rekabet Kurumu Yüksek Oyun Fiyatları Sebebiyle Ceza Kesti