Oyun Haberleri

Skyrim Anniversary Edition, Balık Tutma Güncellemesiyle Duyuruldu

Skyrim, 10. yıl dönümü hediyesi olarak herkese olta hediye ediyor. Ayrıca, Skyrim: Special Edition‘a sahip PlayStation 5, XBox Series X|S ve PC kullanıcıları için ücretsiz Skyrim Anniversary Edition geliyor.

Skyrim Anniversary Edition 11 Kasım 2021‘de, Skyrim’in piyasaya sunulmasının tam 10. yılında sadece PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için gelecek. Anniversary edition’da birçok yeni eşya ve icat olacak. Fakat balık tutma güncellemesi, Anniversary edition’dan bağımsız olarak tüm platformlara ücretsiz gelecek.

Skyrim Anniversary Edition ve Balık Tutma Güncellemesi

Satışa sunulduğu günden bu yana Skyrim’i duymamış biri, oyunu oynamamış bir oyuncu veya oyunu çalıştıramayacak bir platform kalmadı. Ancak 2018’de The Elder Scrolls VI oyununun geleceği duyurulduğundan beri Nirn‘e bir sessizlik hakimdi. Şimdi Bethesda oyunu yüzlerce ve hatta binlerce saat oynamış oyunculara bir sürpriz yaptı.

Biraz da balık tutmak ister miydiniz?

QuakeCon yayını sırasında tanıtılan balık tutma güncellemesinin oyunun içinde minik bir oyun olacak gibi duruyor. Muhtemelen dere ya da deniz kenarına gidip balık tutma seçeneğine basacağız. Böylece sadece balık tutmakla uğraşacağımız bir sekansa gireceğiz. Balık tutmayla alakalı görevler de olacakmış. Ancak nerelerde balık tutabileceğimizi henüz bilmiyoruz. Su kenarında bulunan dilediğimiz herhangi bir noktayı kullanabilecek miyiz yoksa önceden belirlenmiş balık avlama yerleri mi olacak?

Pogfish tutabileceğimiz balıklardan biri

Aslında oyunun balık tutmaya imkan sağlayan modları vardı. Bu modlar oltanın yanı sıra, ağ kullanarak ve hatta dinamitleme yöntemiyle balıkçılık yapmaya izin veriyordu. Yine bu modlar içinde balık yemi olarak arı ve kelebek kullanabiliyorduk. Ayrıca su altında bulunan yosun tutmuş hazineleri keşfetme şansımız da vardı.

Balık tutma mekaniklerinin nasıl olacağını bilmiyoruz. Ancak ben Riften‘deki evimin, Honeyside‘ın alt katında balık tutmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorum. Peynir koleksiyonumuzun yanına bir de balık koleksiyonu ekleme vakti geldi sanırım.

Riften Honeyside

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.