Oyun Haberleri

Shadow of War Oyunu Resmen Duyuruldu

Shadow of Mordor oyununun devamı Shadow of War, Warner Bros. tarafından resmen duyuruldu.

Geçtiğimiz gün yabancı bir alışveriş sitesinde yanlışlıkla yayınlanan ilan sonrasında varlığı ortaya çıkan Shadow of War, bugün resmen duyuruldu. Warner Bros bünyesinden yayınlanacak olan oyunu yine Monolith Productions geliştiriyor.

2014 yılında çıkan Shadow of Mordor’un devamı niteliğindeki yeni oyunda, Talion ve Celebrimbor ile Mordor topraklarını Sauron’a karşı ayaklandırmaya çalışacağız. İlk oyunda hayli ilgi çeken Nemesis düşman sistemi de daha gelişmiş olarak geri dönecek.

Yeni oyunda yaptıklarımız sadece karşımızdaki düşman kamp komutanlarının kaderini etkilemekle kalmayacak. Oyun dünyası da yaptıklarımızdan doğrudan etkilenerek şekillenecek. Ayrıca bize katılacak müttefikler de olacak ve bunlar da geliştirilmiş Nemesis sistemi tarafından kontrol edilecek, oyuna kendi hikayelerini katacaklar. Yayınlanan fragmana bakınca oyunda Balrog ve Nazgul gibi güçlü düşmanlarla karşılaşacağız gibi görünüyor.

Aynı anda PS4 ve Xbox One konsolları için çıkacak olan oyun, Steam ve Windows Store üzerinden Windows PC için de gelecek. Warner Bros tarafından verilen resmi çıkış tarihi ise Kuzey Amerika pazarı için 22 Ağustos ve Avrupa pazarı için ise 25 Ağustos olarak duyuruldu. Aşağıda oyun için yayınlanan ilk resmi tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

Oyun duyurulduktan çok kısa bir süre sonra ön siparişe de açıldı. Detaylara Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Technopat

İlginizi Çekebilir  Star Wars Jedi: Fallen Order Seri Olacak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Trailer ı izlerken ağzım sulandı resmen.Ağustosa kadar nasıl beklenir? En iyisi varlığını unutmak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu