Oyun Haberleri

Robert Pattinson Büyük Final Fantasy VII Hayranı Çıktı

Rol arkadaşı Zoe Kravitz‘e uzun uzun oyundaki aşk üçgenini açıklamaya çalışan Pattinson, ünlü aktrisin dikkatini çekmeyi pek başaramadı.

Matt Reeves imzalı The Batman‘e kavuşmaya sayılı gün kala oyuncular basın mensuplarıyla röportaj yapmaya tam gaz devam ediyor. Epey tatlı haber malzemeleri de çıkıyor bu röportajlardan, tıpkı Robert Pattinson ve Zoe Kravitz’in haberimize konu olan diyaloğu gibi. İkili geçtiğimiz gün Fransız haber programı Clique’e röportaj verdi, laf lafı açtı ve oyunlara geldi. Meğerse son Pelerinli Süvarimiz oyun dünyasına yabancı değilmiş, hatta çok büyük bir Final Fantasy VII hayranıymış.

Aerith de Tifa da ilk aşklarım,” diyen Pattinson, basın mensubuyla FFVII muhabbeti koyulaşınca yeni Catwoman’ımız Kravitz’e dönüp uzun uzun oyundaki aşk üçgenini açıklamaya girişti. Ama artık lafa çok yanlış yerden girdiğinden midir bilinmez, ünlü aktrisin dikkatini çekmeyi pek başaramadı.

Aerith için “Çok nazik bir kız, özel güçleri var, herkese şifa dağıtmak ve dünyayı güzelleştirmek için çalışıyor,” diyen Pattinson, Tifa’yı “Çok seksi bir karakter, hırsızlıkta becerili, kısa bir etek giyiyor,” şeklinde açıklayınca Kravitz’in tepkisi de doğal olarak “İki kadın karakter var, birinin özelliği her şeyi iyileştirmek, diğerininki de kısa etek giymek mi? Tanrım, dünyanın çivisi çıkmış!” olmuş.

– İkisi arasında kalıyoruz oynarken, “Karar veremiyorum!” çığlıkları atıyoruz. Sonra bir anda, hikayenin tepe noktasında Aeris ölüp gidiyor! İşte biz erkekler aşkı böyle öğreniyoruz.

Bu Pattinson’ın FFVII sevgisinden ilk bahsedişi değil. Ünlü oyuncu Tenet‘in tanıtım turunda verdiği bir başka röportajda en sevdiği oyun sorulunca yine FFVII cevabını vermişti. Hatta “Çok ağlayan biri değilimdir ama Aeris öldüğünde hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum, ilk aşkımdı,” diyerek yad etmişti eski günleri. Hangimiz ağlamadık ki, ben şahsen aynı travmayı yaşarım korkusundan Remake’e elimi süremedim uzunca bir süre…

Artık yarın öbür gün “Final Fantasy VII filmi geliyor,” haberi yapacağımız tutarsa ilk hangi aktörün adının geçeceğini az çok biliyoruz gibi. Ama şimdilik önümüze bakalım: Pattinson ve Kravitz’e Colin Farrell, Andy Serkis ve Paul Dano‘dan oluşan yıldızlar geçidi kadronun eşlik edeceği The Batman, bu Cuma vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.