Oyun Haberleri

QuakeCon 2022’ye Geri Sayım Başladı! İşte Etkinlik Programı

QuakeCon, 2022 yayın etkinliği ile geri dönüyor. 18-20 Ağustos tarihleri arasında QuakeCon müdavimleri, Discord buluşmalarına katılabilecek. Çıkmış veya çıkacak oyunlarla ilgili haberler, çekilişler, turnuvalar, bağış toplama etkinlikleri, geliştirici röportajları, Bethesda oyunlarında dev indirimler ve daha niceleri için küresel boyuttaki canlı yayınları izleyebilecek.

Oyun dünyasını buluşturan QuakeCon 2022, Bethesda tarafından 18-20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oyunlarla ilgili haberler, çekilişler, turnuvalar, bağış toplama etkinlikleri, geliştirici röportajları, Bethesda oyunlarında dev indirimler küresel boyuttaki canlı yayınlarla oyun severlere sunulacak.

Eğlence, 18 Ağustos TSİ 19.15‘te QuakeCon ön gösteriminde başlayacak ve hemen sonrasında TSİ 20.00‘de id Software‘den Marty Stratton‘ın ana şovu kısa bir ‘Hoş Geldiniz’ mesajlı başlatmasıyla devam edecek. Hemen ardından, hayranlar Kuzey Amerika, Brezilya, Fransa, İtalya, İspanya, Polonya ve dünyanın dört bir yanındaki daha fazla ülkenin yayınlarına katılabilecek. Oyun odaklı yayınlar Redfall, The Elder Scrolls: Online, Fallout 76, Ghostwire: Tokyo, Quake ve daha nice çıkmış veya çıkacak oyunları içerecek. Geliştiricilerin ve diğer önemli kişilerin sürprizlerine karşı gözümüzü dört açmamız söyleniyor.

Etkinlikte ayrıca Quiz-a-Thon Oyun Gösterisi, Oyun İçi Yemek Tarifleri, Etkileşimli Bağış Toplama Gösterileri, efsanevi Kirli Klavye Yarışması, PC Toplama Rehberleri gibi topluluk odaklı eğlenceli gösteriler de gerçekleştirilecek.

PC oyuncuları, SteelSeries sponsorlu Kirli Klavye Yarışması‘na buradan katılabilir. Etkinlikler ilgili detaylara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bethesda Türkiye de 19 Ağustos’ta Türkçe QuakeCon yayını gerçekleştirecek.

QUAKE CHAMPIONS DÜNYA ŞAMPİYONASI

Quake turnuvası olmadan QuakeCon olur mu? Olmaz! Bu yılki Quake Pro League, 18-20 Ağustos arası Romanya‘nın başkenti Bükreş‘teki PGL stüdyosunda gerçekleşecek 2022 Quake Pro League Dünya Şampiyonası ile sınırları zorlayacak. 13 Quake Pro League oyuncusu ile katılmaya hak kazanan diğer 11 oyuncu, 24 kişilik çift maçlı eleme turnuvasında Dünya Şampiyonası kemeri için karşı karşıya gelecek. Finallerle ilgili tüm bilgiler ise burada!

QUAKECON BAĞIŞ ETKİNLİĞİ

QuakeCon‘un bağış toplama geleneği hem küresel hem de yerel anlamda devam edecek. QuakeCon izleyicileri doğrudan resmi QuakeCon yayınından ve QuakeCon Tiltify Team aracılığıyla bağışta bulunabilecek. Bu sene, uzun bir süredir Dallas’ta hayvan sahiplenme ortağımız olan Dallas Pets Alive ve American Civil Liberties Union [ACLU] ile birlikte küresel bir hayvan koruma kuruluşu olan FOUR PAWS desteklenecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.