Oyun Haberleri

QuakeCon 2021’de İlk Gün Neler Oldu?

QuakeCon 2021 etkinliği hızlı başladı. İlk gün Quake, The Elder Scrolls Online ve DOOM Eternal‘dan fragmanlar paylaşıldı. Bethesda geliştiricileri ile en son oyunlara dair yenilikler ve geleceği hakkında paneller de düzenlendi.

QuakeCon at Home etkinliğinin 1. gününde orijinal Quake‘in yeni bir versiyonunun resmi fragmanı yayımlandı. The Elder Scrolls Online: Waking Flame DLC oynanış fragmanı ile DOOM Eternal: The Ancient Gods 2. Bölüm‘ün Nintendo Switch fragmanı da gösterildi.

Ayrıca Bethesda geliştiricileri ile en son oyunlara dair yenilikler ve oyunun geleceği hakkında bir dizi panel gerçekleştirildi.

QUAKE

Karanlık fantastik birinci şahıs nişancı oyunu Quake‘in çıkışının 25. yılını kutlamak için orijinal Quake‘in geliştirilmiş sürümü PC, Xbox One, Xbox Game Pass (PC ve konsol için), PS4, Nintendo Switch ve geriye dönük uyumlulukla Xbox Series X|S ile PlayStation 5 için çıktı. 120 FPS‘de 4K kalitesi sunan geliştirilmiş Xbox Series X|S ve PS5 sürümleri de ücretsiz bir yükseltme olarak yakında çıkacak.

25. yıl kutlamasının bir parçası olarak Quake II ve Quake III: Arena da şimdi orijinal biçimlerinde PC için Xbox Game Pass‘te yer alıyor.

YouTube player

Geliştirilmiş Orijinal Quake

Orijinal Quake’in özgün, güncellenmiş ve görsel olarak geliştirilmiş sürümünü deneyimleme zamanı geldi. 4K’ya kadar çözünürlükler ve geniş ekran çözünürlük desteği, geliştirilmiş modelleme, dinamik ve renkli ışıklandırma, anti-aliasing, alan derinliği ve Trent Reznor tarafından hazırlanmış orijinal oyun müzikleri ve oyun ana müziği oyuncuları bekliyor.

Çevrimiçi, Platformlar Arası, Yerel Çok Oyunculu ve İşbirliğine Dayalı

4 oyunculu çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekranlı iş birliği modunda oynayabilir ya da 8 oyuncu (çevrimiçi) veya 4 oyuncu (yerel bölünmüş ekran) destekleyen saf, klasik tarzdaki maçlarda mücadele edebilirsiniz.
Tüm platformlar arası oynanış desteği ve çevrimiçi eşleştirme için adanmış sunucu desteği içeriyor.

Orijinal ve Yeni Genişletmeler Dahil

Quake, iki orijinal genişletme paketi; “The Scourge of Armagon” ve “Dissolution of Eternity”ye ek olarak ödüllü MachineGames ekibi tarafından geliştirilen iki genişletme “Dimension of the Past” ve yepyeni “Dimension of the Machine” ile birlikte geliyor.

“25 Years of Quake” (Quake’in 25 Yılı) paneline göz atabilirsiniz.

YouTube player

DEATHLOOP

Arkane Lyon ekibi dünkü panelde DEATHLOOP’un çok oyunculu kısmını yakından inceledi ve Julianna olarak oynayıp başka bir oyuncunun kontrol ettiği Colt’u avlamanın nasıl olacağını konuştu.

Sabırsızlıkla bu gelecek çıkışı bekleyen PS5 ve PC oyuncularına özel taze oynanış görüntüleri ve insanı içine çekecek nişancı oyununu oynamanın birçok yolu hakkındaki derinlemesine sohbet aşağıda.

YouTube player

FALLOUT 76

Fallout Worlds sürekli değişimde olan Public Worlds (Herkese Açık Dünyalar) ile Appalachia’ya eşsiz maceralar getiriyor ve oyunculara kendilerine özel Custom Worlds (Özel Dünyalar) yaratmaları için araçlar sağlıyor. BGS ekibi, panellerinde bunun ne anlama geldiğini, nasıl çalışacağını ve daha fazlasını konuştu.

Public Worlds

Bethesda Game Studios’daki ekibin kendi elleriyle yarattığı her biri özel bir Appalachia tasarımı, sürekli değişimde olan bir dizi Fallout Worlds deneyimi. Public Worlds bütün Fallout 76 oyuncuları tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

Custom Worlds

Custom Worlds, Fallout 1st üyelerine kendi eşsiz deneyimlerini yaratmaları için Fallout Worlds’ün kişiselleştirebilir ayarlarına erişim sağlayarak Özel Sunucuları kişiselleştirmeyi bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Daily Ops 2. Genişletmesi

Daily Ops için Fallout 76’nın en yeni genişletmesi; 2 haftada bir Double Mutation, yeni bir düşman grubu, üç yeni lokasyon ve yeni ödüller getiriyor.

Keşfedecek Daha Çok Şey

Vault 51 artık bütün oyun modlarında oyuncular tarafından keşfedilebilir.

YouTube player

ELDER SCROLLS ONLINE

Matt Firor ve Rich Lambert oyuna gelecek en yeni eklentileri, görsel iyileştirmeleri ve güncellemeleri konuşmak için hayranları The Elder Scrolls Online’a soktu. Ayrıca yeni bir fragmanın ilk gösterimi yapıldı ve yeni oyuncuları ödüllü çevrimiçi rol yapma oyununu oynamanın birçok yoluyla tanıştırdı.

The Elder Scrolls Online

Blackwood etkinliğinden sonra ortalık duruldu fakat Mehrunes Dagon’un planlarının etkileri hâlâ hissediliyor.

Waking Flame DLC’si 23 Ağustos’ta PC/MAC ve Stadia için ve 8 Eylül’de konsollar için hikâyeyi devam ettirecek ve iki adet yeni zindan getirecek. Oyuncular şimdi Ücretsiz Oynama Etkinliği boyunca 30 Ağustos’a kadar ESO’yu deneyebilecek.

YouTube player

The Elder Scrolls Online panelini izleyebilirsiniz.

YouTube player

DOOM ETERNAL

id Software’den Marty Stratton ve Hugo Martin, hayranlara DOOM Eternal’da ve Horde Mode, BATTLEMODE ve yeni iki Master Seviye hakkında yeni bilgiler içeren gelecek 6.66 Güncellemesi’nde neler olduğu hakkındaki son gelişmeleri anlattı. Ayrıca 26 Ağustos’ta çıkacak DOOM Eternal: The Ancient Gods 2. Bölüm’ün Nintendo Switch fragmanı gösterildi.

YouTube player

DOOM Eternal panelini izleyebilirsiniz.

YouTube player

TES V: SKYRIM

Skyrim geliştiricilerinden birkaçı oyunun 10. Yıl Kutlamaları için oturdu ve oyunun başlangıcının canlı oynanışını izledikleri sırada anılarını ve hikâyelerini anlattılar. Ayrıca panel sırasında 11 Kasım’da oyunun yıl dönümü kutlamaları kapsamında orijinal oyun müziğinin London Symphony Orchestra tarafından canlı yayın konseriyle sergileneceği duyuruldu.

Tam oyunu ve üç genişletmenin (Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn) her birinin yanı sıra The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition’daki iyileştirmeleri içeren The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition da duyuruldu. The Anniversary Edition ayrıca görevler, zindanlar, boss’lar, silahlar, büyüler dahil olmak üzere 500’den fazla eşsiz Creation Club içerik eserini içeriyor.

BGS’nin Skyrim’in 10. yılını kutlamasını izleyebilirsiniz.

YouTube player

QuakeCon bugün ve yarın topluluğu, misafir yıldızları, müzikleri ve daha fazlasını içeren eğlenceli, hayran odaklı bir dizi panel ile devam edecek.

Etkinliklerin tam detaylı takvimine bu buradan erişebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Çorak Topraklarda Zor Bir Arayış - Fallout 4 İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.