Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Pillars of Eternity: The White March Çıktı!

Pillars of Eternity: The White March Çıktı!

pillars-of-eternity-the-white-march-banner

Pillars of Eternity’nin ilk genişleme paketi The White March oyunseverle buluştu. The White March ile oyun adeta yeni bir hale bürünüyor.

Kickstarter projesi olarak başlayan Pillars of Eternity, son yılların en çok konuşulan RPG oyunlarından biri olabilir. Arkasındaki geliştirici ekibin emeği sayesinde, 90’ların sonuyla 2000’lerin başında gördüğümüz o eski ruh RPG ihtiyacımızı doyasıya karşılaşmıştık.

pillars-of-eternity-the-white-march-gorsel-001

Önümüzdeki aylarda masaüstü kutu oyunu ve masaüstü RPG sistemi de aramıza katılacak olan Pillars of Eternity, The White March ile daha da büyüyor. Günümüzde artık her oyunun vazgeçilmezi haline gelen DLC’ler, oyuncuya 2-3 saatlik eğlenceden fazlasını tanımıyordu. Ancak TWM tam anlamıyla bir genişleme paketi. Dünya daha da büyüyor!

Bu genişleme paketi ile birlikte 2 adet yeni yoldaş, 1 büyük bölge, yeni düşmanlar, zindanlar ve görevler oyuna eklenecek. Elbette bunlar oyuna onlarca saat yeni oynama süresi ve yığınla yeni hikaye ekliyor. Ayrıca bu ek pakete sahip olmasanız bile oyun 2.0 sürümüne güncellenerek daha stabil bir hale gelecek.

25 Ağustos’ta piyasaya sürülen The White March, bir dizi genişleme paketinin ilk parçası olarak karşımıza çıkıyor. Steam üzerindeki 24 TL fiyatı sizi şaşırtmasın! Vereceğiniz paraya değecek bir eklenti.

İlginizi Çekebilir  Fallout 4 Açılış Videosu