Oyun Haberleri

Pillars of Eternity İçin İlk Ek Paket Geliyor – The White March: Part 1

pillars-of-eternity-the-white-march-part-1-banner

Şüphesiz ki klasik RPG oyunlarını sevenlerin uzun yıllardır en çok beklediği oyunlardan birisi Pillars of Eternity‘ydi. Çıktığı ilk anda tüm FRP oyuncuları bu oyunu konuşur oldu ama sonra sesler yavaş yavaş azaldı.

Tam oyunun gazı geçmek üzereydi ki Obsidian, The White March: Part 1 isimli yeni ek paketi duyurdu.

İlgili Makaleler

The White March: Part 1 ek paketiyle birlikte oyuna pek çok yeni içerik gelecek. Stalwart şehrinin yöneticisi, Caed Nua’nın kahramanlarına bir görev verecek ve bu görev, Durgan’s Battery Dağları’ndaki The White March bölgesine gidip oradaki zenginliği yağmalamak olacak.

The White March ile oyundaki seviye limitinin yükselmesiyle birlikte oyuna iki yeni yol arkadaşı da eklenecek. Bir tanesi Zahua isimli, yakın dövüşlerde usta fakat madde bağımlısı bir monk; diğeri ise tamamen bakırdan yapılmış olan, düzenbaz yeteneklerine sahip bir şekilde gizlilik ve çeviklikte ustalaşmış Devil of Caroc.

pillars_eternity_new_companions

Bununla kalmayıp oyuna yeni yetenekler de eklenecek. Ayrıca net bir şekilde açıklanmayan yüzlerce yeni içerik de bu paketle birlikte gelecek. Kısacasaı The White March: Part 1 ile oyun içeriği çok daha zenginleşecek ve gelişecek.

Ayrıca Pillars of Eternity 2.0 yaması da bu ek paket ile birlikte çıkacak. Hem The White March: Part 1 hem de Pillars of Eternity 2.0 yamasının çıkış tarihinin 25 Ağustos olacağı açıklandı.

Anlaşılan oyuna yeniden döneceğiz.

Pillars of Eternity Seyahatnamesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

The White March fragmanı:

Pillars of Eternity 2.0 yaması açıklaması:

İlginizi Çekebilir  Scott Pilgrim vs. The World: The Game Yıl Sonunda Çıkacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu