Oyun Haberleri

Oyuncular İçin Yeni Bir Buluşma Noktası – GoGame Center

Ülkemizde son zamanlarda e-spor’un anlam kazanmasıyla, turnuvalar ve çeşitli etkinlikler oldukça popüler. Profesyonel ve amatör Oyuncuların ciddi bir zaman ayırdığı bu alanda kendilerini geliştirip bir yerlere gelmeye istekleri var. Tabii hobi olarak da oynayanlar yok değil.

Ülkemizde bu durum öyle bir boyutlara ulaşmaya başladı ki popüler yayıncılar ve popüler oyuncular epeyce çoğaldı ve hayran kitleleri oldu. E-sporun böyle gelişmesi tabi ki tüm e-sporcuları memnun ediyor. Önümüzdeki yıllarda dijital sporlar adı altında olimpiyatlara girmesi de planlanıyor. Hal böyle olunca Türkiye olarak kendimize değer katacak, e-epora anlam kazandıracak yeni mekanlar ihtiyaç oluyor.

GoGameShop & Center en iyi oyun turnuvalarını düzenlemek, en güzel etkinliklerde boy göstermek için meydana çıktı. Büyük turnuvalarla adından sıkça söz ettireceğe benziyor. İnternet kafeden çok farklı olarak tamamen oyuncular için tasarlanmış oyun merkezinde 7. nesil bilgisayarlar, 144 Hz monitörler, birbirinden kaliteli farklı marka ve seçenekte oyuncu ekipmanlarıyla oyun oynayarak farkı hissedebilirsiniz.

GoGameShop & Center, düzenleyeceği turnuvalarda oyunculara en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiş durumda. Profesyonel oyuncuların amatör oyuncularla buluşup kaynaştığı bu mekanda oyunculara özel ürünlerde satılıyor. Örneğin oyuncu Mouse, oyuncu kulaklıkları, Oyuncu klavyeleri , oyun bilgisayarları ve oyun monitörleri gibi oyuncuların en çok ilgi gösterdiği tüm ürünler mevcut. Bu ürünleri deneyerek mağazadan ve www.gogameshop.com üzerinde temin edebiliyorsunuz.

Ayrıca League of Legends, Counter Strike: Global Offansive, Point Blank, Dota 2, Zula, Overwatch gibi birçok oyun turnuvalarında profesyonel oyuncuları buluşturuyor. Yeni yeteneklerin de ön plana çıktığı bu turnuvalara siz de katılıp ülkenin en iyi oyuncuları ile tanışabilir ve bu turnuvalarda ödüller kazanabilirsiniz.

Mekanda aynı zaman nostalji yaparak arkadaşlarınızla Age of Empires oynayabilir, Counter strike 1.6’da rakiplerinizi yenebilir Need for Speed’de rakiplerini sollayabilir ve daha bir çok oyun ile bu zevki yaşayabilirsiniz.

Oyuncular için tasarlanmış bu mekanda yeni arkadaşlıklar edinerek güzel bir oyun zevki yaşayabilirsiniz. Kendinizi oyun dünyasına atmak için Barış Mahallesi Sakarya Caddesi A Blok No:20 A/1 Beylikdüzü – İstanbul’daki GoGameShop & Center’a gelebilir, istediğiniz oyunları oynayabilir, turnuvalara katılabilir ve oyun ekipmanlarını temin edebilirsiniz.

GoGameShop & Center ulaşmak için;

Facebook : www.Facebook.com/gogameshop

Twitter : www.twitter.com/gogameshop

Web sitesi : www.gogameshop.com

İlginizi Çekebilir  İstanbul Geceleri - Vampirler İstanbul'da!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu