Oyun Haberleri

Olası Bir Witcher 4 Oyunun Başrolü Ciri Olabilir Mi?

Cyberpunk 2077’yi yıl sonuna yetiştirmeye çalışan CD Projekt RED’in sıradaki hedefi, Ciri’nin ana karakter olduğu bir Witcher 4 oyunu olabilir mi?

Serinin birçok hayranı için Witcher’ın oyun uyarlaması üçüncü oyun ile sona erdi. Tam da tadında bitti denilecek, birden fazla sonu var gerçi, bir finalle Witcher üçlemesini bitirmiştik. Öte yandan CD Projekt RED’in, Cyberpunk 2077 sonrasında elini atacağı ilk iş Witcher serisine devam etmek olabilir.

Eh, hikayenin ana karakteri Geralt olamayacağına göre başrol yüksek ihtimalle Ciri olacak diye biz de düşünüyorduk. Bu düşüncelerimizi cevaplayan kişi firma baş yazarlarından Jakub Szamalek oldu.

VG247 sitesine verdiği röportajda, Ciri’nin üçüncü oyunda yer almasıyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu.

Belli sebeplerden ötürü, Ciri oyunun üçte ikilik kısmında yer alıyordu. Ona istediğimiz kadar ekran süresi tanıyamadık. Belki de gelecekte yapacağımız işlerde ona bu şansı tanıyabiliriz.

CD Projekt RED’in, bir süre önce Witcher romanlarının yaratıcısı Andrzej Sapkowski ile süregelen davayı sonlandırdığını biliyoruz. Bu süreç yazarın, firmada danışman olarak çalışması adına da bir ortam sağlamış olabilir. Witcher serisi romanlarda ve oyunlarda bitmiş olabilir ama daha fazlasına da hayır demeyiz.

İlginizi Çekebilir  Ücretsiz Askeri Strateji Oyunu: Desert Operations

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu