Oyun Haberleri

Niantic, Harry Potter: Wizards Unite’ın Fişini Çekiyor

Pokemon Go yaratıcılarının, büyücüleri sokağa döktüğü Harry Potter: Wizards Unite oyunu tarihe karışıyor.

Niantic Labs, Pokemon Go gibi arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile geliştirdiği Harry Potter oyunu Wizards Unite‘ı kapatacağını duyurdu. Verilen bilgiye göre, büyücülerin en fazla 3 ayı kaldı.

Haziran 2019‘da çıkış yapan Harry Potter: Wizards Unite oyununun sunucuları 31 Ocak 2022 tarihinde kapanacak. Oyuna henüz başlamamış olanlara da seslenen geliştiriciler, Harry Potter Wizards Unite‘ın 6 Aralık 2021 tarihinde App Store, Google Play ve Galaxy Store‘dan kaldırılacağını da ilan etti.

İlgili Makaleler

Oyunun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Harry Potter: Wizards Unite’ı çıkardığımızda vizyonumuz; oyuncuların dışarı çıkıp mahallelerini keşfederek, büyücülük dünyasını gerçek dünya ortamlarında deneyimlemelerini sağlamaktı. Yıllar boyunca, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca cadı ve büyücü, The Unforgivable’ı ele geçirmek için güçlerini birleştirirken, büyücülük dünyasında sihri güvende tutmak için bir araya gelerek gerçek dünya maceralarına atıldı. Bu süre içinde oyuncular, Londra Beşlisi’nin ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için Gizlilik Yasası Görev Gücü’nün bir parçası olarak Hermione ve Harry ile birlikte çalıştılar ve şimdi Felaket’e bir son vermenin eşiğindeler.” denildi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Firefly Online'ın Oyun İçi Görüntüleri Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.