Oyun Haberleri

Neverwinter Shadowmantle Geliyor!

neverwinter_logo_shadowmantle_800x219

Neverwinter oyunu bir süredir sessizliğini koruyordu. Son çıkan Fury of the Feywild paketi sonrasında ilk açıklama Perfect World tarafından yapıldı. Neverwinter Shadowmantle ek paketi geliyor!

Neverwinter Ormanı’nda geçecek birbirinden heyecanlı maceraların yanında oyuna yenilikler ve yeni bir sınıf da geliyor. İşte Perfect World ve Cryptic Studios tarafından yapılan açıklama.

İlgili Makaleler

Shadowmantle oldukça geniş bir çerçevede ün salmış olan Wizards of the Coast’un Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulmuş oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ın ikinci ücretsiz eklenti paketidir. Bu eklenti Avcı Korucu sınıfını da içermektedir. Shadowmantle bu yıl sonbaharda yayınlanacaktır. Bu ücretsiz ikinci eklenti ile oyuncular Neverwinter Ormanları’nın derinliklerine seyehat ederek yeni eserler keşfedip ikinci bir paragon yolu bile seçebilecekler.

Neverwinter Avcı Korucu
Neverwinter Avcı Korucu

Cryptic Stüdyoları Yapımcısı ve COO Craig Zinkievich: “Shadowmantle’ı getirmek için çok heyecanlıyız. Yeni gelecek sınıfın ne olacağı inanılmaz bir spekülasyona yol açtı ve Avcı Korucu olduğunu söylememek için kendimizi zor tuttuk.Oyuna yeni sınıflar getirmek, bir takımın kendini tamamiyle adadığı bir iş ve bu sınıf Neverwinter’a ücretsiz gelecek sınıflardan sadece bir tanesi.”

Neverwinter için olan ikinci Güncelleme Shadowmantle, oyuncuların Dehşet Halkası’nda çabaladığı ücretsiz bir eklentidir. Dehşet Halkası, Neverwinter ormanları’nın derinliklerinde yer alan ayin büyüleri için düşünülmüş devasa bir yapıdır. Oyuncular bu yıkık ama hala sağlam bölgeyi keşfederek, içlerinde liç’in kendisi de olmak üzere Valindra Shadowmantle’ın ordusuna karşı savaşır. Avcı Korucu sınıfına İlaveten yeni oynanabilir içerik, Shadowmantle özellikleri, yeni kolleksiyonlar, eserler ve Paragon Yolları da eklenti ile gelecek yenilikler arasında..

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Shadowmantle, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için Neverwinter resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neverwinter Shadowmantle tanıtım videosu:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.