Oyun Haberleri

Netflix Games, Bu Yıl 40 Yeni Oyunu Daha Kütüphanesine Ekleyecek

Yayın platformu Netflix, 2023 yılında Netflix Games oyun kütüphanesine 40 yeni oyun ekleneceğini ve 30 oyun daha üretmek için ortaklarla çalışmayı planladıklarını duyurdu.

Netflix Games

Netflix Games ile mobil oyuna odaklanarak yelpazesini genişleten Netflix, geçen yıl 55 mobil oyunu aboneleriyle buluşturdu. Bir yandan kendi oyun stüdyosunu kuran Netflix, popüler oyunları bünyesine katmaya devam ediyor.

Netflix sevilen dizilerine dayalı oyunlar geliştirmeye odaklanarak 2023’te her ay yeni oyun çıkarmayı planlıyor. Daha önce TMNT: Shredder’s Revenge, Kentucky Route Zero ve Twelve Minutes gibi sevilen oyunları kütüphanesine ekleyen Netflix Games‘e, Vikings: Valhalla ve Hearts: Coming Home‘a ek olarak bu yıl Terra Nil ve Paper Trail gibi oyunlar da gelecek.

Netflix‘in en son oyun ortaklığı Ubisoft ile oldu ve iki şirket, Mighty Quest: Rogue Palace adlı özel bir oyunu 18 Nisan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra Monument Valley serisinden Monument Valley ve Monument Valley 2, 2024 yılında kütüphaneye eklenecek.

Netflix, kurduğu oyun stüdyosunda 16 oyun geliştiriyor. Toplamda 70 oyun geliştiren platform, ilerleyen yıllarda çok daha fazla oyun üzerinde çalışmayı amaçlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.