Oyun Haberleri

Naruto Online Ödüllü Etkinliklere Ara Vermiyor

Manga ve anime sevip de Naruto sevmeyen biri yoktur herhalde. O yüzden Türkiye’de de epey seveni olan Naruto’nun çevrimiçi MMORPG oyununun Türkiye’de yayınlanacağını duyunca başarılı olacağını tahmin etmiştik. Tahminimizde yanılmadık.

Çıktığı günden beri büyümesini sürdüren oyun, yeni sunucular açmaya devam ediyor. Oyunun yapımcıları ise sürekli yeni oyun içi etkinlikler düzenleyerek oyuncuların ilgisini karşılıksız bırakmıyor.

Oyuna girince “Süreli Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilecek etkinliklerden kimi indirimli “Akçe” satın alma şansı tanırken kimi de satın alınan bu akçeler için çeşitli ödüller veriyor. Süreli Ninja Alımı etkinliği ise oyuncular tarafından en çok tercih edilen 3 ninjayı ekibe katma şansı veriyor.

Ayrıca Refah Salonu’nda her gün pek çok farklı etkinlik ve ödül de oyuncuları bekliyor. Oyunda her gün bir yenisi olan etkinlikleri kaçırmamak için oyun giriş yapmayı unutmayın.

Oyunla ilgili haberler ve gelişmeler için https://www.facebook.com/groups/NarutoOnlineTr/ adresindeki fan sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Hearthstone, Akıllı Telefonlara da Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu