Oyun Haberleri

Mortal Kombat 11’in Hikayesi Robocop İle Devam Ediyor

Geçtiğimiz yılın bahar aylarında bizimle buluşan Mortal Kombat 11’in hikayesinin devam edeceği müthiş bir fragmanla duyuruldu.

Mortal Kombat markasına yapılan resetlemenin ardından, seri kendisini bir hayli toparlamıştı. Darma duman hikayenin toparlanması ve dinamik dövüş sistemiyle tahtında tekrar hak iddia eder olmuştu.

Geçen yılın mart ayında bizlerle buluşan ve sitemizde de bir video incelemesine yer verdiğimiz Mortal Kombat 11, çıktığı senenin en iyi oyunlarından da biri olmuştu. Uzun süredir karakter güncellemeleri ve durmak bilmeyen turnuvalarıyla oyunu canlı tutmayı da başardılar. Terminator, Spawn, Joker gibi sinema karakterlerinin gelmesi arenayı şenlendirmişti.

Hikaye kısmındaysa olaylar biraz havada kaldı desek yeridir. Herkesi pataklayıp finaldeki Kronos ile olan mücadelemizin ardından, tüm zaman çizgisini sıfırlamıştık. Netherrealm Studios, hikayenin geri kalanını Aftermath ek paketiyle devam ettirecek.

Shang Tsung ve Liu Kang’in merkezine oturacağını düşündüğümüz hikaye moduna, Fujin ve Sheeva karakterleri de eklenecek. Ayrıca Robocop da yargı dağıtmak üzere Mortal Kombat arenasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

26 Mayıs tarihinde çıkacak olan ek paketin 40 dolardan satılacağı açıklandı. Season Pass sahipleriyse ek pakete ödeme yapmadan ulaşabilecek.

Mortal Kombat 11: Aftermath’ın tanıtım fragmanını da sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Katy Perry, Final Fantasy'nin Mobil Oyunu Brave Exvius'ta!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu