Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Minecraft Dungeons 26 Mayıs’ta çıkıyor

Minecraft Dungeons 26 Mayıs’ta çıkıyor

Oyun dünyasının merakla beklediği “Minecraft Dungeons”, 26 Mayıs tarihinde oyun severlerle buluşacak. Dungeons, Microsoft’un diğer tüm özel oyunları gibi çıktığı ilk gün Xbox Game Pass’te oynanabilir olacak.

Minecraft’ın alternatif versiyonu “Minecraft Dungeons”, Standard ve Hero olmak üzere iki sürümle piyasaya çıkacak. Sıradan zindan oyunlarından yola çıkılarak kurgulanan klasik macera oyununda kahramanlar labirent ortamında dolaşıyor, çeşitli bulmacalar çözüp canavarlarla savaşıyor.

Çok oyunculu olarak da oynanabilen “Minecraft Dungeon”s, maksimum 4 kişi oynanabiliyor. Toplayıcılık, seviye geliştirme ve silah edinme açısından Minecraft’ın dinamikleri ile aynı sayılabilecek özellikleri içinde barındıran “Minecraft Dungeons“, normalde Minecraft evreninde göremeyeceğiniz yapılar, araçlar ve eşyalar da içeriyor. Microsoft’un bütün birinci parti oyunlarında olduğu gibi “Minecraft Dungeons” da çıktığı ilk gün Xbox Game Pass’te erişilebilir olacak. Sürümleri 56,25 ve 85 liradan ön siparişe çıkan oyunu buradan inceleyebilirsiniz.

Xbox Game Pass Fiyatları

100’den fazla oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass’in, konsol için olan versiyonuna aylık 29,99 TL, bilgisayar için olan versiyonuna ise beta sürümüne özel aylık 14,99 TL ücretle sahip olunabiliyor.

İlginizi Çekebilir  Neil Gaiman'ın Yazdığı Wayward Manor Oyunu Çıkıyor!