Oyun Haberleri

Metro Exodus Sadece Epic Games Mağazasında Satışa Sunulacak

Yakın zamanda kendi çevrimiçi oyun mağazasını açan Epic Games‘in, çıkışı milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla beklenen Metro Exodus‘un satışını kimselere bırakmaya niyeti yok.

Epic Games ve Deep Silver, 2019’un en çok beklenen oyunlarından Metro Exodus’un yalnızca Epic Games mağazası üzerinden satılacağını duyurdu. Bu açıklama karşısında sessiz kalmayan Valve, Metro Exodus‘un Steam sayfasında paylaştığı mesajda, uzun süren ön sipariş döneminden sonra satışın sadece Epic Games mağazasında yapılmasının, Steam’deki oyuncular için “haksızlık” olduğunu belirtti.

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver’ın yayıncılığını yaptığı Metro Exodus, kıyamet sonrası bir dünyada Moskova’da geçiyor ve oyuncuları nükleer felaket sonucu harap olmuş Moskova’ya ek olarak Rusya’nın diğer bölgelerinde de etkileyici bir serüvene çıkarmayı hedefliyor.

Şu an ön siparişle alınabilen oyunun Avrupa fiyatı 49.99 Euro olurken, ülkemizde 309TL’den satışa sunuldu. Oyunun hem standart hem de Gold sürümleri mağazada olacak. Serinin önceki oyunları Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux da ilerleyen dönemde Epic Games mağazasındaki yerini alacak.

Firma geçtiğimiz haftalarda yaptığı başka bir açıklamayla merakla beklenen The Division 2 de dâhil olmak üzere Ubisoft oyunlarının da Epic Games Mağazası üzerinden satılacağını duyurmuştu.

15 Şubat’ta çıkacağı açıklanan oyunun ön siparişle satın alanlar, Metro Exodus Original Soundtrack albümünün ve “The World of Metro” dijital çizim kitabının da sahibi olacak. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgiler ve ön sipariş için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Metro'nun Yeni Oyunu Duyuruldu - Metro Exodus

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu