Oyun Haberleri

Lord of The Rings Online Oyunu 2024’e Kalabilir

Amazon Game Studios‘un bir önceki yaz duyurduğu Lord of the Rings MMO oyunu için daha çok bekleyeceğimiz ortaya çıktı.

Tolkien‘ın Orta Dünya destanını canlı aksiyon dizi olarak ekrana getirmek için servet döken Amazon, Lord of the Rings‘teki olaylardan çok daha öncesinde geçecek bir MMO oyun geliştirileceğini duyurmuştu. Tencent tarafından satın alınan Leyou Technologies’in geliştireceği oyunun 2023 yazından önce çıkamayacağı hatta 2024’ün başına kalabileceği belli oldu.

Leyou Technologies’in sitesinde yayınlanan 2019 tarihli Austin Projesi Geliştirme ve İşbirliği Anlaşması‘nda yer alan ifadelere göre; yeni LOTR MMO oyununun PC kapalı betası Eylül 2022‘de yapılacak, açık beta ise Ocak 2023‘te başlayacak. Belgelerde; açık beta lansmanından itibaren bir yıl içinde yayınlanması planlanan online oyunun, büyük olasılıkla 2023 yazında, en geç de Ocak 2024‘te çıkarılacağı belirtilmiş.

Geçtiğimiz yıl imzalanan anlaşmada ifade edilen tarihler bu şekilde, ancak dünyayı saran ve hemen her sektörde projelerin sekteye uğramasına sebep olan Covid-19 salgınının Lord of the Rings MMO oyununun çıkışına etkisi ne ölçüde olacak bilemiyoruz. En iyi ihtimalle Orta Dünya‘da daha erken dönemde geçecek online oyun için 2023 yazına kadar beklememiz gerekecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Kablosuz Gamepad ile Telefonunuz Oyun Konsoluna Dönüşüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.