Oyun Haberleri

Lineage 2: Revolution Genel Bakış II

Daha önce efsane mobil oyun Lineage 2: Revolution’a bir genel bakış hazırlamıştık. Oyun sadece bunlarla sınırlı değil tabii ki. Lineage 2: Revolution’da Klan kurma (ya da var olanlara katılma), grup sistemi, Gerçek Zamanlı Savaş özellikleri de bulunuyor.

Klan Kurma – Klana Üye Olma

Lineage 2: Revolution’da bir klana üye olmak ya da klan kurabilmek için ilk şart, en az 10. Level’a ulaşmış olmak. Klan kurmak için 50.000 Adena ödemek gerekiyor. Klan araştırmaları, klan bağışları ve üyelerin yapacağı klan görevleri ile klanlar seviye atlıyor. Son seviyeye gelen bir klan, maksimum 50 üye kabul edebiliyor. Bir klan için son seviye 30’dur.

Klan üyeleri; Klan Zindanı, Klan Dükkanı ve Klan Savaşları özelliklerinden faydalanabilir. Klan zindanı, yalnızca klan üyelerinin dahil olabildiği ve üyelerin klan lideri tarafından her an davet edilebildiği bir PvE türüdür.

Klan Dükkanı ise klan üyelerinin eşya satın alabildiğimağazadır. Klan Parasıyla satın alınan bu eşyalar dışında ayrıca Klan Lideri tarafından klan üyelerine bağışlanan eşyalar da yer alıyor.

Klan Savaşlarıysa Lineage 2: Revolution’un en eğlenceli ve dikkat çeken yanlarından biri. Klanlar 5. Seviyeye geldikten sonra en az 15 üyeye sahip olmak kaydıyla başka bir klana savaş açabilir. Savaş açtıkları klan da minimum 5. Seviye olmalıdır. Son seviyeye gelmiş iki klan arasında yapılacak 50’ye 50 bir savaş, hem izlemek hem de katılmak için müthiş bir deneyim.

Grup Sistemi

Lineage 2: Revolution’da grup kurarak grup arkadaşlarınızla beraber görev yapabilir, seviye atlamak için level kasabilir veya zindanlara girebilirsiniz. Bir grupta en fazla 5 kişi bulunabilir. Açık alanda grup arkadaşlarınızın isimleri yeşil renkte görünür.

Gruba çağırmak istenen oyuncunun karakter detayları, oyuncunun avatarına tıklanarak görülebilir Oyuncuyu gruba davet etmek için de detay bölümündeki Grup Daveti seçeneği seçilir. Gruba davet işlemini yalnızca grup lideri yapabilir. Eğer grup açıksa, her oyuncu gruba katılabilir. Fakat grup kapalıysa yalnızca grup lideri tarafından kabul edilen oyuncular katılır.

PvP Sistemi

Lineage 2: Revolution’da PvP sistemi Guild Savaşları, Kale Savaşları ve Kuşatma Savaşları olan gerçek zamanlı savaşlardır. Lineage 2: Revolution, oyuncularına 3’e 3, 5’e 5, 20’ye 20 ve işin en merak uyandıran kısmı olan 50’ye 50 PvP savaşları yapma imkanı sunuyor.

Guild savaşları, grup savaşları ve Açık Dünya’da serbest şekilde tecrübe edebileceğiniz PvP sisteminde eğer Açık Dünyadaysanız hem siz hem de düşmanlarınız debuff (kara büyü) kullanabiliyorsunuz. Mobil MMORPG olan Lineage 2: Revolution, oyuncularına yenilikçi ve daha önce görülmemiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Daha fazla bilgi için 2017 yılının en iyi MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution web sitesini ziyaret edebilirsin.

İlginizi Çekebilir  Toyo Games, Türkiye Oyun Pazarına Hızlı Girdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu