Oyun Haberleri

Lineage 2: Revolution Genel Bakış

Lineage 2: Revolution, Netmarble tarafından üretilmiş mobil bir MMORPG oyunu. Özgün bir hikayesi var ve oyun içindeki tüm karakterler, sınıflar, bölgeler ve canavarlar bu hikaye doğrultusunda şekillenmiş. Biz de bu oyuna genel hatlarıyla bir bakalım.

Açık Dünya

Lineage 2: Revolution’ın haritası için uçsuz bucaksız denebilir. Oyunda birbirinden farklı 21 bölge; ve bu bölgeler arasında sınırsızca yolculuk yapma imkanı var. Oyunculara da bu Açık Dünya haritasında özgürce gezerek gizli zindanları keşfetmek düşüyor. Açık Dünya’da oyuncular, farklı ırklara mensup diğer oyuncularla ve haritadaki canavarlarla savaşarak ganimet ve unvanlar elde edebiliyor.

Açık Dünya’nın bir diğer özelliği de gerçek zamanlı savaşlar. Devasa haritada Guild Savaşları, Kale Savaşları ve Kuşatma Savaşları yapılabiliyor. Bu savaşlarda oyunculara 3’e3, 5’5, 20’ye 20 ve 50’ye 50 PvP imkanı sunuluyor.

Karakterler

Lineage 2: Revolution’da İnsan, Elf, Kara Elf ve Cüce olmak üzere 4 ırk var. Bu sınıflar kendi aralarında da Savaşçı, Casus ve Mistik olarak karakterlere ayrılıyorlar.

İnsan: İnsan ırkı için kullanılacak en doğru kelime, denge. İnsan ırkının oyundaki tanrısı Einhasad, yani Işığın Tanrısı.

Savaşçı karakterler, Paladin ve Savaş Beyi. Casus karakterler, Define Avcısı ve Keskingöz. Mistik karakterler ise Sihirbaz ve Ruhban.

Elf: Elf ırkı, hız ve çeviklikte ustadır. Sihirbazlık, mana ve zırh konusunda da çok gelişmiş bir ırktır. Suyun Tanrısı olan Eva’ya inanırlar.

Savaşçı karakterler Işık Şövalyesi ve Zarif kılıç. Casus karakterler Diyargezen ve Gümüş Kolcu. Mistik karakterler ise Buz Büyücüsü ve Bilgin.

Kara Elf: Kara Elfler hasar verme ve saldırı konusunda en iyi ırk denebilir. Ayrıca kritik vuruş yapma olasılıkları da çok yüksek. Tanrıçaları önceden Shilen olan Kara Elfler, ırklarının düşüşe geçmesi sonucu inançlarını kaybetmişlerdir.

Savaşçı karakterler, Shillien Şövalyesi ve Kıvrak Kılıç. Casus karakterler Kara Katil ve Hayalet Kolcu. Mistik karakterler ise Kara Büyücü ve Shillien Bilgini.

Cüce: Cüce ırkı gücü ve dayanıklılığıyla tanınır. Hız, çeviklik gibi konulardaki dezavantajlarını üstün dayanıklılıkları ve yüksek canları ile kapatırlar. Tank olarak biçilmiş kaftandırlar.

Savaşçı karakterler Muhafız ve Gözüpek. Casus karakterler Yağmacı ve Savaş Kolcusu. Mistik karakterler ise Savaş Büyücüsü ve Bilge.

Bölgeler ve Canavarlar

Lineage 2: Revolution’ın devasa açık dünya haritasında görevlerinizde ilerledikçe bir bir ziyaret edeceğiniz onlarca farklı bölgeyle ve yüzlerce farklı canavarla karşı karşıya geliyorsunuz.

Açık Dünya dışında ise Günlük Zindan, Kibir Kulesi, Elit Zindan, Botanik Zindanı, Ekipman Zindanı, Adena Zindanı, TP Zindanı ve Binek Zindanı bölgelerinde çeşitli zorlukta baş düşmanlara ve canavarlara meydan okuyorsunuz.

Daha fazla bilgi için 2017 yılının en iyi MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution web sitesini ziyaret edebilirsin.

https://www.l2revolutiontr.com

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Starfield Hakkında Neler Biliyoruz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.