Oyun Haberleri

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’dan 6 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Warner Bros. Games, TT Games, the LEGO Group ve Lucasfilm Games, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için yeni oyun tanıtım fragmanı yayınladı. The Skywalker Saga, Naboo’nun çimenli tepelerinden, Jakku’nun kum tepelerine kadar LEGO Star Wars galaksisini nisanda oyunculara açacak.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyununun 6 dakikalık yeni fragmanı; oynanabilirliğe, oyunculara özgürlük tanıyan yeni dövüş mekaniklerine, geniş karakter ve sınıf çeşitliliğine, keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda gezegene derinlemesine bir bakış sunuyor.

YouTube player

Oyunculara Star Wars‘taki dokuz filmin destansı hikayesini yeniden yaşatacak olan LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, gerçek LEGO formunda istedikleri üçleme ile bu maceraya başlayabilme imkanı da sunuyor. The Skywalker Saga içerisinde klasik LEGO Star Wars sevenlerinin oyun içerisindeki tüm konuşmaları mırıltı olarak değiştirebileceği Mumble modu da bulunuyor.

Yeni Dövüş Mekanikleri

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyuncuların birlikte farklı saldırıları birleştirerek zincirleme kombo oluşturmalarına ve gelen saldırıları savuşturmalarına izin vererek oyunculara daha önce hiçbir LEGO oyununda yaşamadıkları bir savaş tecrübesi vadediyor. Yeni Blaster kontrolleri ve mekanikleri, oyuncuların hassas bir şekilde nişan almalarına ve bir sonraki hamlelerini planlamak için siper almalarına veya Jedi‘ın becerileri olan ışın kılıcını kullanma ve GÜÇ’ü kontrol edebilme özelliklerini kullanmaya olanak tanıyor.

Uzay Yolculuğunda Rotayı Siz Belirleyin

Oyuncular yolculukları boyunca rotalarını çizmek için Holoprojektörlerindeki galaksi haritasını kullanarak uzay yolcuğu yapacak ve yol boyunca keşfedilmeyi bekleyen gezegenlerin kilidini açabilecekler.

Efsanevi Araçlarla Hava Savaşları

Uzay yolculuğu sırasında oyuncular Millennium Falcon™, Imperial TIE Fighters™, Rebel X-wings™ ve daha pek çok efsanevi araçlarla düşman gemilerine karşı hava savaşına katılabilecek. Ayrıca hedeflerine ulaştıktan sonra ana hikâyeye devam edebilecek veya galaksideki heyecan verici görevleri ve bulmacaları keşfedebilecekler.

300’den Fazla Oynanabilir Karakter

Oyuncular Kyber Bricks’leri toplayarak Jedi, Hero, Dark Side, Villain, Scavenger, Scoundrel, Bounty Hunter, Astromech Droid ve Protocol Droid gibi sınıfların geliştirilmiş özelliklerini ve yeni özelliklerin kilitlerini de açabilecekler. 9 filmin içinde bulunan Leia™, Yoda™, Boba Fett™, Darth Maul™, Poe™ ve 300’ün üzerinde oynanabilir karakteri free to play modu ile oynayarak yeni ve heyecanlı maceralar oluşturmak da cabası!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, 5 Nisan‘da Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch™ ve PC için çıkacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Perili Şatolar, Kurt Adamlar ve Doğaüstü Olaylar: Fortnite 6. Sezon Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.