Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Legend of Grimrock 2 Geliyor!

Legend of Grimrock 2 Geliyor!

legend-of-grimrock-2

Almost Human, 2 sene önce eski tip dungeon crawling tarzı rol yapma oyunları sevenlere küçük bir meblağ karşılığında Legend Of Grimrock oyununu armağan etmişti. Bu armağandan dolayı hem yapımcı firma hem de oyuncular mutlu olmuş ki serinin devamı yapımcı firmanın sitesi ve Steam’de ön satışa sunuldu.

Legend of Grimrock 2’nin hikayesi önceki oyun gibi yine tutsakların tuzaklar, tehlikeli yaratıklar ve bulmacalar dolu bir ortamdan kurtulmasını anlatıyor. Ama bu sefer tutsaklarımız, bir dağın tepesinden içeri atılmak yerine gemi kazası nedeniyle Nex isimli bir adaya düşüyorlar.

legend-of-grimrock-2-resim1

Yayınlanan fragmanı izlediğimizde oynanışın bir önceki oyunla neredeyse aynı olmasının yanı sıra birçok yeni ortam, canavar ve bulmacanın da varolduğunu görebiliyoruz. 20 saatten fazla oyun süresine sahip olduğu açıklanan Legend of Grimrock 2’de 7 farklı karakter sınıfı, 5 ırk ve sayısız yetenek ile Nex adasında çileler çekecek olan maceracı grubu yaratma fırsatı elimize geçecek.

15 Ekim 2014 tarihinde yayınlanacağı belirtilen Legend of Grimrock 2’yi çıkış tarihinden önce hemen buradan satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Sword Coast Legends'ın Geliştiricisi n-Space Kapandı