Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Knights of Pen and Paper 2 Duyuruldu

Knights of Pen and Paper 2 Duyuruldu

knights-of-pen-and-paper-2

Masaya oturun, kağıt ve kalemlerinizi hazırlayın. Oyun yöneticimiz ve zarlarımız da hazırsa oynamaya başlıyoruz.

İlk oyun Knight of Pen and Paper +1 Edition‘ın üzerinden 1,5 sene geçti. Paradox Entertainment, Knight of Pen and Paper 2‘yi duyurdu.

Zaman zaman komik, kimi zaman da epik maceralar sunan; her şeyden öte, masaüstü FRP deneyimini eksi tarz bir oyun yapısı ile birleştiren Knights of Pen and Paper, yenilenmiş grafikleri ile geliyor.

kopp2_screen-1

Yenilenmiş grafikler diyoruz çünkü ilk oyun 8-bit renklere ve grafik yapısına sahipti. 1,5 senede gelişen teknoloji sayesinde yeni oyun 16-bit grafiklere sahip olacak.

Oyunun en güzel yanı, bir oyun yöneticisinin bize anlattığı oyunu oynuyor olmamız. Oyun yöneticisinin anlattıkları, oyuncuların gözlerinde canlanıyor ve biz de o dünyada oynuyoruz. Kısacası masaüstü FRP oyuncuları için çok tanıdık gelecek bir sürü öğe var. 20’lik zar da cabası…

kopp2_screen_8

Yeni oyun, hikaye anlamında önceki oyunun devamı olacak ama yine de ilk oyunu oynamış olmanız gerekmiyor. Önceki oyuna nazaran bu oyuna Elf ve Cüce ırkları da eklenmiş. Oyuncu seçimi olarak da Goth (gotik) ve Rocker (rockçu) karakterler eklenmiş.

İlginizi Çekebilir  The Humble Store'da Kış İndirimleri Başladı!

kopp2_screen_7

Oyun, 14 Mayıs 2015 tarihinde PC, iOS ve Android sistemler için yayınlanacak. Bu sıra-tabanlı ve eski tarz oyunu kaçırmayın.