Oyun Haberleri

Iron Maiden’ın Legacy of the Beast Oyunu Açıklandı

iron-maiden-legacy-of-the-beast-banner

Çoğumuz iş, okul ya da benzer meşguliyetler sebebiyle masaüstü rol yapma oyunlarına fazla zaman ayıramıyoruz. Bu nedenle boş vakitlerimizde bilgisayarlarımızdaki ya da telefonlarımızdaki çoğu rol yapma türü ağırlıklı oyunlarla FRP’ye olan özlemimizi gideriyoruz.

Tam bu yüzdendir ki günümüzde artık neredeyse her ay yeni bir Free to Play oyun yapılıyor ya da yapılacağı duyuruluyor ve maalesef bu oyunların çoğu da para harcatmaya odaklı vasat oyunlar olmanın ötesine geçemiyor. Fakat şimdi işler değişiyor

Dün akşam saatlerinde Iron Maiden’ın Facebook sayfasında resmi olarak açıklanan “Iron Maiden – Legacy of the Beast” adlı Free to Play mobil rol yapma oyunu bu önyargımızı kıracak gibi duruyor.

iron-maiden-legacy-of-the-beast

Paylaşılan haberdeki linke tıkladığımızda sadece bir resim ve oyunun 2016 yazında çıkacağı dışında bir bilgi olmasa da bu bile biz metal müzik severleri büyük bir beklentiye sokmaya yetiyor. Oyunda Eddie olarak oynayacağız ve Iron Maiden’ın muhteşem şarkıları eşliğinde ve yarattığı fantastik evrenlerde maceralar yaşayacağız. Gizemli bir güç Eddie’nin ruhunu alıp parçalara ayırıyor ve biz de zaman ve uzayda yolculuk yaparak bu parçaları toplamaya çalışıyoruz. Bu sırada da birbirinden ilginç karakter ve yaratıkla karşılaşıyoruz.

iron-maiden-legacy-of-the-beast

Bu oyun, İngiliz Heavy Metal’inin liderlerinden biri olan Iron Maiden’ın ilk oyun tecrübesi değil. Daha önce 1999 yılında çıkardığı Ed Hunter adlı first person shooter türü ve Speed of Light ve Final Frontier isimli web tabanlı oyunları da bulunmaktadır.

Umarım Android ve iOS sistemlerinin ikisinde de oynanabilecek olan Legacy of the Beast; bizi Eddie’nin şirin suratından mahrum bırakmadan “New Wave of British Heavy Metal” akımının muazzam şarkılarına doyuran keyifli bir oyun olur. Oyunda ayrıca daha önce duymadığımız Iron Maiden şarkılarını da duyacakmışız.

original

İlginizi Çekebilir  İmparatorluk Askerleri Artık Fortnite'ta!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu