Oyun Haberleri

Indieway Mart 2023 Başvuruları Açıldı

Geliştirici konferansları, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını sergileyebilecekleri Indie alanları, iş toplantıları ve ağ geliştirme fırsatları ile Aralık ayında onuncusu gerçekleştirilen Indieway’in bir sonraki etkinliği 17-18 Mart’ta düzenlenecek.

Indieway Mart 2023

Önceki Indieway etkinliklerinde; 110’dan fazla geliştirici ekibi, 130’u aşkın konuşmacıyı ve 4000’den fazla sektör profesyonelini online ve offline olarak ağırlayan Indieway ekibi, etkinlik katılımcıları arasında sektörün önde gelen firmalarının, oyun geliştiricilerinin, öğrencilerin, öğretim üyelerinin, sektör profesyonellerinin, yatırımcıların, hizmet ve servis sağlayıcıların da bulunduğunu belirtti.

YouTube player

Etkinliklerde; gelen yüzlerce başvurudan, ekip tarafından seçilen yetenekli yerli ve yabancı bağımsız oyun geliştiricileri ücretsiz olarak profesyoneller ve yatırımcılar ile buluştu. Oyunlarını sergileyen ekipler, BUGLab TEMKER Kurucu Direktörü Güven Çatak, Influencer Can Sungur, Vardiya Kurucusu Meriç Eryürek, Fiber Games Kurucu Ortağı Sinan Akkol ve Arvis Games Kurucu Ortağı Tuna Pamir gibi sektörün önemli isimlerinden değerlendirmeler aldılar ve oyunlarını daha da üst seviyeye taşıdılar.

BUGLAB TEKMER, İTÜ OTG, U.S. Department of State, İstinye Üniversitesi, Women in Games ve Women in Games Türkiye gibi partnerler ile beraber seçilen konuşmacılar sayesinde katılımcılar
bir çok eğitici konferansa katıldılar. Oyun sektörünün değerli isimlerinin yer aldığı bu konuşmacıların içerisinde Focus Entertainment İçerik Sorumlusu Yves Le Yaouanq, Hero Concept Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Yönetmeni Serkan Özay, Cultic Games Kreatif Direktörü Can Oral, Unreal Engine Teknik Evangelist Joseph Azzam, SuperGears İş Geliştirme Sorumlusu Tansu Kendirli gibi isimler de yer aldı. Partnerler ile beraber seçilecek konuşmacılar, 17-18 Mart’ta düzenlenecek Indieway Mart’ta katılımcılarla buluşacak.

Oyunlarını sergilemek ve jüriden değerlendirme alarak oyununu üst seviyelere taşımak isteyenler ya da etkinlikte konuşmacı olarak yer almak isteyenler bu linkten başvuru yapabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.