Oyun Haberleri

Hooded Horse’un Strateji RPG’si The Way of Wrath 2022’de Çıkıyor

Hooded Horse, Animmal tarafından geliştirilen ve Bronz Çağı‘nda geçen yenilikçi RPG The Way of Wrath‘ı duyurdu.

Efsane ile tarih arasındaki çizginin bulanıklaştığı bir zamanda geçen The Way of Wrath‘te oyuncular; deniz aşırı savaşta yıkıcı bir yenilginin ardından eve dönüyor. Terkedilmiş bir kaleyi yeniden inşa etmek durumunda kalan oyuncular yaklaşan istiladan kurtulmak için insanlarını birleştirmek zorunda.

The Way of Wrath‘te; dev bir oyun dünyasını keşfedecek olan oyuncular, kaynak bölgelerinin güvenliğini sağlayacak, müttefikler toplayacak, düşman saldırısından önceki 10 gün içinde düşman kamplarını sabote edecekler ve ardından bir kuşatma finalini deneyimleyecekler.

Oynanabilir karakter yaratma özelliği içeren strateji RPG’si The Way of Wrath; malzemeler için avlanmayı ve kaynak kampları kurmayı sağlayan bir hayatta kalma sistemine ve kabilelerle ister müttefik, ister düşman olmayı seçebileceğimiz derin bir diplomasi sistemine sahip. Ayrıca, oyunda bir isme ve rutine sahip NPC’lerin ilişkileri ve kaderlerinin, oyuncuların kararları ile her geçen gün değişmesi de dinamik bir hikaye deneyimlemeye imkan veriyor.

Bu projeye kalplerini ve ruhlarını koyduklarını belirten geliştirici Animmal’ın CEO’su Dato Kiknavelidze, “Hooded Horse özünde gerçek RPG ve strateji oyuncuları ve onlarla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.” derken, Hooded Horse CEO’su Tim Bender ise “Yayınlanacak ilk RPG’miz The Way of Wraht’a sahip olmaktan gurur duyuyor ve Animmal’ın gelecek yıl harika bir oyun geliştirmesine yardım etmeyi dört gözle bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.

YouTube player

2022‘de çıkış yapacağı belirtilen The Way of Wrath, Steam ve GOG‘da görücüye çıktı bile. Oyunun duyuru fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İnsanın Ruhunu Dinlendiren Macera Oyunu Deiland Hediye Ediyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.