Oyun Haberleri

Hex: Shards of Fate İçin Para Ödüllü Büyük Turnuva

hex-banner

Gameforge ve HEX Entertainment geçen haftanın sonunda, Katowice, Polonya’da IEM (Intel Extreme Masters) çerçevesinde, 2015 yılının ilk dünya çapındaki HEX: Shards of Fate turnuvasını ilan ettiler.

Karlsruheli yayıncı 100.000 USD tutarında bir para ödülü açıkladı ve böylece e-spora verdiği desteği artırdı. Turnuvanın kesin tarihi yakında ilan edilecek.

Geçen hafta ilk PvE içeriği başarıyla hayata geçirildikten sonra turnuvanın ilan edilmesi, iki şirketin oyunun PvE ve PvP’den oluşan dengeli karışımını daha fazla vurgulamak için atılan ikinci adımı oluşturuyor.

hex-shards-of-fate

Gameforge CEO’su Carsten van Husen: “HEX, başka hiçbir oyunda olmadığı kadar klasik kart koleksiyonu oyunlarının dünyasıyla dijital özellikleri birbirine bağlıyor! Oyun, düzenli olarak yayınlanan kart paketleriyle heyecanlı ve zorlu PvP düellolarını garanti ediyor. Şimdi ilan edilen turnuvayla rekabetçi oynanışa daha fazla odaklanıyoruz ve aynı zamanda topluluğa teşekkür ediyoruz. HEX burada ve kalıcı olmaya geldi!”

Turnuvanın Seyri

HEX: Shards of Fate’in tüm kayıtlı oyuncuları turnuva çerçevesinde düzenli, değerlendirilen düellolarla eleme puanı alma olanağına sahip olacak. Oyunlarda kazanılan on puan, turnuvanın bir sonraki turuna otomatik olarak katılma olanağı sağlayacak.

hex-shards-of-fate

Daha sonra hak kazanan her oyuncuya ücretsiz olarak açık olan toplam on iki çevrimiçi eleme turnuvasında, son oyun için final yerleri için mücadele edilecek. Büyük çevrimdışı finalin katılımcıları Gameforge tarafından Irvine, Kaliforniya’ya davet edilecek, burada HEX Entertainment’ta mücadelenin galibini belirlenecek.

Çevrimiçi eleme turnuvaları hafta sonlarında, farklı saatlerde yapılacak. Böylece iki aylık bir dönemde, tur atlayan tüm oyuncuların yerel saatlerinden bağımsız olarak eleme mücadelelerine katılabilmesi garanti edilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Last Of Us Dizisi, Oyuna Sadık Kalacak Ama Farklılıklar Da İçerecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.