Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Heroes of the Storm’un Metal Aranjmanını Dinlediniz mi?

Heroes of the Storm’un Metal Aranjmanını Dinlediniz mi?

heroes-of-the-storm-banner

YouTube’un ünlü simalarından Pellek, Blizzard’ın merakla beklenen MOBA türündeki oyunu Heroes of the Storm için yeni bir parça kaydetti. Metal müzik ve Blizzard markasını sevenleri bir araya getiren parçanın oldukça gazlayıcı olduğunu söylemem gerek.

Açıkçası MOBA türüne bir türlü ısınamayan bir oyuncuyum. Ne keyif ne de heyecan veriyor. Yıllardır düzenlenen turnuvaları izleyen arkadaş çevremin, sanki dünya kupası finali izliyormuşçasına hop oturup, hop kalkmalarına da bir türlü anlam verememişimdir. Ancak Blizzard’ın Heroes of the Storm oyununa biraz daha ılıman yaklaşıyorum.

Beta sürecine katılmak istesem de bir türlü o şansı yakalayamadım. Makaleleri ve yayınlanan videoları izleyerek bir fikir edinmeye çalışıyorum. Bu oyuna karşı yavaştan sağlam bir beklenti oluşturmaya başladım. Eh, işin içine birazcık da Blizzard fanboyluğumu ekledim. Thrall ile Kerrigan’ı karşı karşıya getiren kaç tane oyun var ki?

Oyunun iyi mi olacağını, kötü mü olacağını bir kenara bırakırsak HotS için güzel bir çalışma yayınlandığını fark ettim. YouTube’da sağlam bir izleyici tayfasına sahip olan Pellek isimli, metal sever arkadaşımız oyun için keyifli bir parça kaydetmiş. Kendisi sadece Metal parçalarının aranjmanlarını (Cover) yapmakla kalmıyor aynı zamanda TV serileri, oyunlar ve hatta animeler için hazırladığı çalışmaları da sunuyor.

İlginizi Çekebilir  Bryan Singer, Bohemian Rhapsody Filminden Kovuldu

Son olarak yaptığı Heroes of the Storm Metal aranjmanını duyduğumdan beri, başa alıp alıp dinliyorum. Pellek’in bu güzel çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz, YouTube kanalındaki diğer çalışmalarına da bir göz atın.