Oyun Haberleri

Heroes of Might and Magic III HD Edition Geliyor!

heroes-3-banner

1999 yılında yayınlanan ve oyuncuların unutamadığı oyunlar arasında yerini alan Heroes of Might and Magic III, yenilenmiş grafikleri ile geri dönmeye hazırlanıyor!

Oyun tarihinin en başarılı fantastik strateji oyunlarından birisi olan Heroes of Might and Magic III, 29 Ocak 2015‘te HD sürümü ile oyuncuları mutlu edecek.

Heroes of Might and Magic serisi yıllardır strateji severler için fantastik bir nimet ancak serinin üçüncü oyunu hiçbir zaman unutulmadı. Sonrasında çıkan oyunlar da Heroes of Might and Magic III oyununun yerini alamadı. Bu nedenle Ubisoft firması da bu oyunu yeniden tasarlayıp sunuyor.

heroes_of_might_and_magic_iii

Oyun sadece yenilenmiş grafikler ve yüksek çözünürlüklü bir oyun deneyimi sunmakla kalmayacak; aynı zamanda Android ve iOS işletim sistemli tabletlerde de oynanabilecek.

Yeni sürüm, eski oyuna da sadık kalacak ve değişiklik yapılmayacak. Oyunda 7 farklı senaryo, 48 harita olacak. Oyunun bilgisayar sürümünde ise Harita Editörü olacak. Böylece kendi haritalarınızı ve kendi oyunlarınızı da yaratabileceksiniz.

Erathia Krallığı’nı yeniden fethetmeye hazırlanın!

Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Starcraft II'nin 10. Yıl Dönümüne Özel Kutlama

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu