Oyun Haberleri

Hearthstone’un Oyun Direktörü Blizzard’dan Ayrıldı

Şu sıralar StarCraft’ın 20’inci yılını coşkuyla kutlamaya devam eden Blizzard ekibindeki önemli isimlerden birini kaybetti. Hearthstone‘un Oyun Direktörü Ben Brode, 15 yıldır çalıştığı Blizzard’dan ayrıldığını açıkladı.

Blizzard’ın resmi fourumunda bir mesaj yayınlayan Brode, “Blizzard’da 15 yıl ve Hearthstone’da 10 yıl çalıştıktan sonra yeni bir yolculuğa çıkmak gibi inanılmaz zor bir karar verdim. Hayatımın tam da bu döneminde çılgın bir karar alabildiğim için çok şanslı hissediyorum, çok heyecanlıyım ve biraz korkuyorum” dedi.

Oyun dünyasında artık kendi yolunu çizmek isteyen Brode, kendi oyunlarını yapacakları bir firma kuracaklarını belirterek, “Yeni oyunlar yapacağız. Neler olacağını henüz kararlaştırmadık ancak yeniden bir şeyler tasarlayıp, programlayıp, yaratmak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Veda mesajında Blizzard‘a, Hearthstone ekibine ve oyunculara teşekkür eden Ben Brode, yaklaşık 10 yılını verdiği Herathstone’u en iyi ellere teslim ettiği için huzurlu olduğunu da sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir  Fallout Pip-Boy Edition'a Yakından Bakış

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu