Oyun Haberleri

Harry Potter Online Oyunu Geliyor

harry-potter-wizarding-world-online

Harry Potter hayranlarının uzun süredir beklediği an geldi. Uzun süre boyunca Harry Potter oyunlarını oynadık ancak şimdi hiç anlatılmayan hikayeleri keşfetme şansı bulacağız.

Kickstarter’da başlayan The Wizarding World Online projesi başarıya ulaşırsa -ki ulaşır- Harry Potter’ın dünyası online olarak da karşımıza gelecek.

The Wizarding World Online, Harry Potter’ın hikaye örgüsüne erişecek. Oyun, ilk Büyücülük Savaşı zamanında başlayacak ve Felsefe Taşı hikayesi zamanında son bulacak gibi görünüyor. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde oyuna ek paketler de gelir ve hikaye uzar gider ama şu andaki plan bu.

harry-potter-wizarding-world-online-resim

Oyunun en güzel yanlarından birisi de Hogwarts, Hogsmeade, Diagon Geçidi, Yasak Orman ve Quidditch Sahası gibi yerleri de görebilecek olmamız. Ayrıca Dumbledore, Snape, Hagrid gibi tanıdığımız karakterleri de oyunda görebileceğiz.

200’den fazla büyü yapabileceğiz, Hogwarts’ın büyülü koridorlarında dolaşabileceğiz. Oyundaki karakter özellikleri de alışılmışın dışında olacak. Alışık olduğumuz Strength, Dexterity gibi özellikler yerine Bravery, Wit, Loyalty, Cunning ve Focus gibi özellikler olacak.

harry-potter

Bio-Hazard Entertainment firmasının hazırladığı projenin gerçekleşmesi için siz de hemen Kickstarter’dan destek olabilirsiniz. Şimdiden heyecanlandık valla.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ottomania - Osmanlı Tokadı!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. yazar baya gaza gelmiş gibi ama kickstarter ve mmo ikilisi son zamanlarda yeterince hayal kırıklığı yarattı ikisinin birleşimi yüksek ihtimal felaketle sonuçlanıcak gibi

  2. Kickstarter’a girdiğin zaman “Canceled” yazması bir problem olarak göründü gözüme ama olsun.

  3. DISCLAIMER: The Wizarding World oline is in no way affiliated with or endorsed by Warner Bros or J.K. Rowling. All donations will strictly go towards production of this fan game and not any personal monetary gain. We connected with their legal team recently after many concerns were raised and they understand the existence of this production and have granted us permission to develop a fan production.

    Dediğine göre WB izin vermiş. Başka bir nedenden dolayı iptal edilmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.