Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Harry Potter Online Oyunu Geliyor

Harry Potter Online Oyunu Geliyor

harry-potter-wizarding-world-online

Harry Potter hayranlarının uzun süredir beklediği an geldi. Uzun süre boyunca Harry Potter oyunlarını oynadık ancak şimdi hiç anlatılmayan hikayeleri keşfetme şansı bulacağız.

Kickstarter’da başlayan The Wizarding World Online projesi başarıya ulaşırsa -ki ulaşır- Harry Potter’ın dünyası online olarak da karşımıza gelecek.

The Wizarding World Online, Harry Potter’ın hikaye örgüsüne erişecek. Oyun, ilk Büyücülük Savaşı zamanında başlayacak ve Felsefe Taşı hikayesi zamanında son bulacak gibi görünüyor. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde oyuna ek paketler de gelir ve hikaye uzar gider ama şu andaki plan bu.

harry-potter-wizarding-world-online-resim

Oyunun en güzel yanlarından birisi de Hogwarts, Hogsmeade, Diagon Geçidi, Yasak Orman ve Quidditch Sahası gibi yerleri de görebilecek olmamız. Ayrıca Dumbledore, Snape, Hagrid gibi tanıdığımız karakterleri de oyunda görebileceğiz.

200’den fazla büyü yapabileceğiz, Hogwarts’ın büyülü koridorlarında dolaşabileceğiz. Oyundaki karakter özellikleri de alışılmışın dışında olacak. Alışık olduğumuz Strength, Dexterity gibi özellikler yerine Bravery, Wit, Loyalty, Cunning ve Focus gibi özellikler olacak.

harry-potter

Bio-Hazard Entertainment firmasının hazırladığı projenin gerçekleşmesi için siz de hemen Kickstarter’dan destek olabilirsiniz. Şimdiden heyecanlandık valla.

İlginizi Çekebilir  Steam'de Yaz İndirimleri Başladı!