Oyun Haberleri

GOG’da Klasik Dungeons and Dragons Oyunları Kampanyası

Dijital Dungeons & Dragons oyunları listemize bakan pek çok kişi, muhtemelen Dungeons and Dragons klasik maceralarını bilgisayarda oynayamamış olmanın üzüntüsünü yaşamıştır.

Ejderhaların göklere hükmettiği, Strahd von Zarovich’in geceleri dehşet saçtığı, karanlık bir güneşin tüm diyarı çöle çevirdiği oyunlar yıllar sonra yeniden bilgisayarımızda!

Krynn Series

krynn-series-dnd-gog

Ejderha Mızrağı hikayelerini yıllar sonra yeniden karşımızda. 1992 yılından sonra bir daha hiçbir Ejderha Mızrağı oyunu yapılmadı ve bir jenerasyon, hiçbir zaman kendisini Krynn topraklarında bulamadı. GOG, Krynn Series ile Ejderha Mızrağı oyunlarını yeniden bilgisayarımıza taşıdı.

Krynn serisinin en iyi oyunları Champions of Krynn (1990), Death Knights of Krynn (1991) ve The Dark Queen of Krynn (1992) şimdi indirimde. Üstelik yeni sistemlerde de oynanabiliyor.

Oyunları hemen buradan 9.99$ fiyata satın alabilirsiniz.

Ravenloft Series

ravenloft-series

Sislerin hüküm sürdüğü, gecenin yaratıklarının rahatlıkla gezdiği Ravenloft’un gotik atmosferi yıllar sonra yeniden karşımızda. Ravenloft ile ilgili, 1997 yılında PC ve Playstation platformlarına çıkan Iron & Blood: Warriors of Ravenloft oyununu saymazsak Ravenloft: Strahd’s Possession (1994) ve Ravenloft: Stone Prophet (1995) oyunlarından başka Ravenloft oyunu da göremedik. Şimdi oyunların hepsi bir arada. 

Oyunları hemen buradan 9.99$ fiyata satın alabilirsiniz.

Dark Sun Series

dark-sun-series

Karanlık güneşe rağmen çöllerle kaplı sıcak Athas diyarında hayatta kalmaya çalışın. 1996 yılında çıkan Dark Sun Online dışında sadece iki adet oyunu olan Dark Sun, Dark Sun: Shattered Lands (1993) ve Dark Sun: Wake of the Ravager (1994) oyunları ile yeniden bilgisayarlarımızda. 

Oyunları hemen buradan 9.99$ fiyata satın alabilirsiniz.

Bu efsaneleri yıllar sonra yeniden oynamak isteyenler veya Ejderha Mızrağı’nın son bilgisayar oyunlarını tatmak isteyenler bu kampanyayı kaçırmasın. 

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5'e Çıkacağı Duyurulan Oyunlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.