Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » GOG’da Kış İndirimleri Başladı

GOG’da Kış İndirimleri Başladı

Daha Aralık ayına ve dolayısıyla kış mevsimine henüz girdik fakat GOG, Kış İndirimi için daha fazla bekleyemedi. GOG’un Kış İndirimi harika indirimler ve hediyelerle geldi.

İndirimde pek çok oyun ve toplu oyun paketinde %85‘e varan indirimler yapmışlar. Kampanya bununla da kalmamış. İlk 48 boyunca Neverwinter Nights Diamond Edition oyunu da herkese hediye!

gog-winter

Size önerebileceğimiz harika fantastik oyun paketleri de var. Mutlaka bakmanız gerekenleri şöyle sıralayalım;

Forgotten Realms and Beyond Bundle – 7 farklı oyun paketi 61,93$’dan 30,93$’a inmiş.

EA RPG Paketi – Dragon Age, Ultima, Nox gibi oyunların bulunduğu EA Games paketi de %81’e varan indirimle satışta. Tüm oyunları seçerseniz 106$ yerine 19$ ödüyorsunuz.

Star Wars Paketi – Toplamda 19 oyun olan pakette %68’e varan indirim var. Tüm oyunları seçerseniz 175$ yerine 56$ ödüyorsunuz.

Beamdog Paketi – Baldur’s Gate serisinin yenilenmiş haline ve yeni ek pakete de indirimli sahip olabilirsiniz.120$ yerine 65$ vererek bu sete sahip olabilirsiniz. 

Bunun dışında alışveriş yaparak veya sitedeki görevleri yaparak XP toplayabilir; böylelikle Shadow Warrior Classic Redux, Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut ve STASIS oyunlarına da ücretsiz sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  LEGO, Yaptığı Anlaşmalar Sayesinde Batmaktan Kurtulmuş

Siz en iyisi hemen GOG.com adresine girip oyunlara bakın, muhteşem indirimleri kaçırmayın!