Oyun Haberleri

GOG’da Kış İndirimleri Başladı

Daha Aralık ayına ve dolayısıyla kış mevsimine henüz girdik fakat GOG, Kış İndirimi için daha fazla bekleyemedi. GOG’un Kış İndirimi harika indirimler ve hediyelerle geldi.

İndirimde pek çok oyun ve toplu oyun paketinde %85‘e varan indirimler yapmışlar. Kampanya bununla da kalmamış. İlk 48 boyunca Neverwinter Nights Diamond Edition oyunu da herkese hediye!

gog-winter

Size önerebileceğimiz harika fantastik oyun paketleri de var. Mutlaka bakmanız gerekenleri şöyle sıralayalım;

Forgotten Realms and Beyond Bundle – 7 farklı oyun paketi 61,93$’dan 30,93$’a inmiş.

EA RPG Paketi – Dragon Age, Ultima, Nox gibi oyunların bulunduğu EA Games paketi de %81’e varan indirimle satışta. Tüm oyunları seçerseniz 106$ yerine 19$ ödüyorsunuz.

Star Wars Paketi – Toplamda 19 oyun olan pakette %68’e varan indirim var. Tüm oyunları seçerseniz 175$ yerine 56$ ödüyorsunuz.

Beamdog Paketi – Baldur’s Gate serisinin yenilenmiş haline ve yeni ek pakete de indirimli sahip olabilirsiniz.120$ yerine 65$ vererek bu sete sahip olabilirsiniz. 

Bunun dışında alışveriş yaparak veya sitedeki görevleri yaparak XP toplayabilir; böylelikle Shadow Warrior Classic Redux, Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut ve STASIS oyunlarına da ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Siz en iyisi hemen GOG.com adresine girip oyunlara bakın, muhteşem indirimleri kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir  Remnant: From The Ashes, Adventure Mode ve Yeni Leto's Lab Zindanı İle Karşımızda!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu sektöre sonradan girmesine rağmen, GOG, işini lâyıkıyla yapıyor. Hem old school oyunları yeni bilgisayar sistemleri için hazırlayıp satışa sunmaları ve hem de diğer hizmetleriyle farklılığını ortaya koyuyor. Kendi sektöründe değerli taşların parıl parıl parladığı bir altından bir sandık gibi dijital oyun satıısı rolünü üstleniyorlar. Tebrik edilesi…

    Bu arada Heroes dâhil birkaç strateji oyununu da bu indirimler sayesinde uygun fiyata satın almış olmanın verdiği hazla, ciddi bir nostalji yaşayacağım.

    Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu