Oyun Haberleri

FromSoftware’in Yeni Oyunu Elden Ring Bu Yıl Çıkabilir

“A Song of Ice and Fire” (Buz ve Ateşin Şarkısı) serisinin yazarı George R.R. Martin ve Dark Souls‘un yaratıcısı Hidetaka Miyazaki tarafından, FromSoftware ile geliştirilen “Elden Ring” oyunun bu yıl çıkacağı konuşulmaya başlandı.

NeoGAF üyelerinden Arctos‘un Bandai Namco‘nun eski bir çalışanına dayandırdığı bilgiye göre, “Sekiro” ile yılın oyunu ödülünü alan FromSoftware, yeni oyunu “Elden Ring”i yılın 3. çeyreğinden sonra çıkaracak. Bu da oyunun Ekim – Aralık 2020 tarihleri arasında oyun dünyasıyla buluşacağına işaret ediyor.

İçerik açısından oynanabilir hale geldiği belirtilen “Elden Ring”in ekibi, şu sıralar XBox Series X ve PS5 için optimizasyon çalışmaları yapıyor. Artcos tarafından paylaşılan bir diğer bilgi de; Sony‘nin, Bandai Namco‘yu “Elden Ring”i geçici bir PS5 sürümü yapmaya ikna etmeye çalıştığı oldu.

YouTube player

E3 2019‘daki XBox konferansında duyurulan “Elden Ring”den kısa bir teaser yayınlanmıştı. Oyuncuları, Hidetaka Miyazaki ile George R.R. Martin‘in yarattığı yeni dünyaya davet eden oyunun Norse mitolojisinden esinlendiği de duyurulmuştu.

“Elden Ring”, 2020 sonunda PlayStation4, XBox One ve PC için çıkacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bethesda, Starfield İsimli Yeni Oyununu Duyurabilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.