Oyun Haberleri

FromSoftware’in Geliştirdiği Elden Ring Oyununda Sona Gelindi

Dark Souls destanının yaratıcısı FromSoftware, 4 yıldır Elden Ring oyunu üzerinde çalışıyor. İtalyan gazeteci Francesco Fossetti, geçtiğimiz yıl duyurulan oyunda son aşamaya gelindiğini iddia etti.

Screenrant’te yer alan habere göre; FromSoftware tarafından yıllardır geliştirilen Elden Ring oyununun tamamlanmasına az bir süre kaldı.

E3 2019‘da duyurulan Elden Ring‘i George R.R. Martin‘in yazacağı da doğrulanmıştı. The Game Awards 2020‘de oyundan ilk görüntülerin yayınlanması bekleniyordu ancak FromSoftware böyle bir çalışmanın olmadığını açıkladı. VentureBeat‘ten Jeff Grubb, Elden Ring fragmanının bir kaç ay içerisinde yayınlanacağını yazmıştı ki bir iddia da Youtuber Cyberluk ile röportaj yapan İtalyan gazeteci Francesco Fossetti‘den geldi.

İlgili Makaleler

FromSoftware‘in Elden Ring‘deki çekirdek geliştirmeyi aylar önce tamamladığını dile getiren Fosetti, Covid-19 salgını olmasaydı stüdyonun oyunu çoktan yayınlamış olacağını belirtti. İtalyan gazeteci, dört yıldır geliştirilen Elden Ring‘de son aşamaya gelinirken, oyuncuların yine FromSoftware‘in elinden çıkan Dark Souls‘a benzer bir deneyim bekleyebileceklerini söyledi.

İlginizi Çekebilir  "Heroes of Dragon Age" Oyunu Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu