Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » For Honor Etkinliğinde Eğlence ve Bol Bol Sürpriz Hediye Var

For Honor Etkinliğinde Eğlence ve Bol Bol Sürpriz Hediye Var

Aral & D&R işbirliği ile 18-19 Şubat tarihleri arasında İstinyePark’ta düzenlenecek olan For Honor aktivitesi ile oyuncular buluşuyor!

Aral, D&R işbirliğiyle aksiyon sever tüm oyuncuları keyifli bir organizasyonla bir araya getirmeye hazırlanıyor. 10.00 – 22.00 saatleri arasında D&R İstinyePark mağaza önünde düzenlenecek aktivite ile oyuncular Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler arasında çağlardır devam eden savaşları konu alan yepyeni For Honor oyununu deneyimleme şansı elde edecekler. 

Kudretli Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler nihayet aynı savaş alanında bir araya geldiğinde… kim galip çıkacak? Ashfeld, Valkenheim ve Myre topraklarına adım atıp kendi maceranı yaşamak istiyorsan kılıcını al ve ölümüne dövüşmeye hazırlan!

Etkinliğe katılan ve oyunu alan oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor!

For Honor Hakkında

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor, etkileyici bir hikayeye ve heyecan dolu çokluoyuncu modlarına sahip. Oyuncular üç Büyük Fraksiyonun – cesur Şövalyeler, vahşi Vikingler ve ölümcül Samuraylar – savaşçılarını kontrol ederek gerçekçi savaş alanlarında ölümüne savaşacaklar. Oyunun yenilikçi savaş sistemi olan Savaş Sanatı oyunculara savaşçılarının tüm kontrolünü verecek ve önlerine çıkan düşmanları ortadan kaldırırken kahramanlarının benzersiz yeteneklerini ve savaş stillerini kullanmalarını sağlayacak.

İlginizi Çekebilir  Star Trek Online, 5. Yılına Özel Bilgiler Yayınladı

Oyunu merak edenler For Honor incelememize buradan ulaşabilir.