Oyun Haberleri

Fantastik Dörtlü, Marvel Future Fight Oyununda!

Netmarble Corp., Süper Kahraman aksiyon-RPG oyunu Marvel Future Fight’a Fantastik Dörtlü’nün geleceğini duyurdu. Bol kahramanlı oyunun yeni sakinleri; Bay Fantastik (Reed Richards), Görünmez Kadın (Susan Richards), Human Torch (Johnny Storm) ve Thing (Ben Grimm) olacak.

Doktor Doom ve Victorus sürprizi

Marvel Future Fight’a Fantastik Dörtlü’nün yanı sıra kahramanların ezeli baş düşmanı Doktor Doom ve Latveria Şampiyonu Victorus da dahil olacak. 6 yeni karakterle zenginleşen oyunda; Kristal, She-Hulk ve Fantastik Dörtlü kostümleri yer alacak. Güncellemede ayrıca Ay Kız için Marvel Games ve Netmarble işbirliği ile tasarlanan yeni “Canavarlar Serbest” zırh kostümü de bulunacak.

Yeni Kahramanlar, Yeni Epik Görevler

Oyuna Bay Fantastik’i ön plana çıkaran yeni bir Epik Görev de eklenecek. Oyuncular, Epik Göreve başladıkları anda Bay Fantastik’e sahip olacaklar ve karakter, Epik Görev her bitirildiğinde daha da güçlenecek. Bay Fantastik, Kategori 3’e kadar geliştirilebilecek ve Nihai Yeteneklere sahip olacak. Ayrıca “Potansiyel Serbest Bırakma” özelliği, Bay Fantastik, Görünmez Kadın, Human Torch, Thing, Doktor Doom, Victorus, Kristal, She-Hulk ve Ay Kız için açılacak.

İlginizi Çekebilir  ASCII Tabanlı Sanctuary RPG ile Geçmişe Dönüş
İlgili Makaleler

Bu güncelleme ile gelen yeniliklerin arasında oyuncuların en popular Karakterlerin listesini görebileceği yeni bir Karakter Sıralama panosu, geliştirilmiş Üstün Baş Düşman panosu, “Canavarlar Serbest” çizgi roman etkinliğini de içeren yeni Çizgi Roman Kartları ve Kart koleksiyonları, yeni Kostüm Koleksiyonları ve daha fazlası da var.

Marvel Games’in Baş Yaratıcı Direktörü Bill Rosemann, “Marvel’deki herkes, çıkışları ile ‘Çizgi Romanda Marvel Devrimi’ başlattıklarını düşündükleri Fantastik Dörtlü’nün Future Fight’a gelmesi dolayısıyla heyecanlı” dedi ve ekledi: “Muhteşem güçlerine ve bilinmeze yaptıkları inanılmaz yolculuklarına rağmen Fantastik Dörtlü, zaman zaman kendi aralarında tartışan ve dalaşan bir ailedir ve eninde sonunda evrenin en büyük bilim kurguvari tehditlerinden Dünya’yı korumak için bir araya gelirler.”

Marvel Future Fight kısa bir süre önce üçüncü yıldönümünü kutladı ve dünya çapında 86 milyondan fazla oyuncusuna oyun içinde özel etkinlikler düzenledi. Oyun, şu anda App Store® and Google Play™ üstünden indirilebiliyor.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harry Potter MMO Sevindiremeden Üzdü!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.