Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Fallout: Shadows of Boston – Fallout 4 Geliyor!

Fallout: Shadows of Boston – Fallout 4 Geliyor!

fallout-4-hype-o-meter

Sizlere günlerce haftalarca Fallout 4 ile ilgili bilgiler verdik, şifreler çözdük, detayları yorumladık. Bunca söylentinin akabinde kodların ve söylentilerin asılsız olduğu ortaya çıkmıştı. Üzüldük ama ümidimizi kesmedik.

Şimdi ise beklenmedik bir kaynaktan Fallout: Shadows of Boston haberini alıyoruz.

Onca söylentiye rağmen Bethesda, net bir açıklama yapmamıştı. Ne oyunu doğruladı ne de yalanladı. Şimdi ise dünyanın en büyük film sitelerinden IMDB, Fallout: Shadows of Boston oyununu listesine ekledi.

fallout-background2017 yılında çıkacak olarak görünen oyunun adı, önceki söylentileri doğrular nitelikte. Fallout: Shadows of Boston (Fallout: Boston’un Gölgesi) isimli oyun, söylentilerde bahsedilen Boston’da geçecek. Oyunun yönetmeni, Fallout 3’ün yapımcısı ve Skyrim’in yönetmeni de olan Todd Howard görünüyor. Senaryo yazarları arasında Planescape: Torment, Neverwinter Nights 2 ve Fallout: New Vegas gibi oyunların efsane yazarı Chris Avellone ile Fallout 3, Kingdoms of Amalur ve Oblivion oyunlarının yazarlarından Erik J. Caponi de bulunuyor.

Oyunun anlatıcısı -beklendiği gibi- Ron Perlman olacak. Serinin efsane DJ’i Three Dog’u Erik Dellums seslendirecek.

Oyunun yapım bütçesinin ise ortalama 10 milyon dolar olması öngörülüyor.

İlginizi Çekebilir  Devlerin Kapışmasının Sonucu Belirlendi - Fallout 4 vs. Starcraft II

Şimdilik detaylar bu şekilde. IMDB sitesindeki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Açıkçası Bethesda ve Obisidian Entertainment firmasından da resmi bir açıklama bekliyoruz.

Ayrıca oyun ismindeki, yine post-apokaliptik bir oyun olan S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl göndermesi de dikkatimizi çekti! :)

Sitemizde yer alan ayrıntılı Fallout bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME: IMDB, saat 14:30 itibarıyla kaydı sitesinden kaldırmıştır. IMDB’deki bilgilerin ekran görüntüsüne buradan ulaşabilirsiniz.