Oyun Haberleri

Fallout: Shadows of Boston – Fallout 4 Geliyor!

fallout-4-hype-o-meter

Sizlere günlerce haftalarca Fallout 4 ile ilgili bilgiler verdik, şifreler çözdük, detayları yorumladık. Bunca söylentinin akabinde kodların ve söylentilerin asılsız olduğu ortaya çıkmıştı. Üzüldük ama ümidimizi kesmedik.

Şimdi ise beklenmedik bir kaynaktan Fallout: Shadows of Boston haberini alıyoruz.

İlgili Makaleler

Onca söylentiye rağmen Bethesda, net bir açıklama yapmamıştı. Ne oyunu doğruladı ne de yalanladı. Şimdi ise dünyanın en büyük film sitelerinden IMDB, Fallout: Shadows of Boston oyununu listesine ekledi.

fallout-background2017 yılında çıkacak olarak görünen oyunun adı, önceki söylentileri doğrular nitelikte. Fallout: Shadows of Boston (Fallout: Boston’un Gölgesi) isimli oyun, söylentilerde bahsedilen Boston’da geçecek. Oyunun yönetmeni, Fallout 3’ün yapımcısı ve Skyrim’in yönetmeni de olan Todd Howard görünüyor. Senaryo yazarları arasında Planescape: Torment, Neverwinter Nights 2 ve Fallout: New Vegas gibi oyunların efsane yazarı Chris Avellone ile Fallout 3, Kingdoms of Amalur ve Oblivion oyunlarının yazarlarından Erik J. Caponi de bulunuyor.

Oyunun anlatıcısı -beklendiği gibi- Ron Perlman olacak. Serinin efsane DJ’i Three Dog’u Erik Dellums seslendirecek.

Oyunun yapım bütçesinin ise ortalama 10 milyon dolar olması öngörülüyor.

Şimdilik detaylar bu şekilde. IMDB sitesindeki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Açıkçası Bethesda ve Obisidian Entertainment firmasından da resmi bir açıklama bekliyoruz.

Ayrıca oyun ismindeki, yine post-apokaliptik bir oyun olan S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl göndermesi de dikkatimizi çekti! :)

Sitemizde yer alan ayrıntılı Fallout bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME: IMDB, saat 14:30 itibarıyla kaydı sitesinden kaldırmıştır. IMDB’deki bilgilerin ekran görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ne kadar gerizekalı haber yapıyorsunuz, firmadan daha resmi bir açıklama yok, kesin gibi “geliyor” yazmışsınız ya ne diyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.