Oyun Haberleri

Fallout 76 – Test Your Metal Güncellemesi Çıktı! Üstelik Tüm Oyuncular İçin Ücretsiz

Bethesda, Fallout 76‘nın 9. sezonunda yeni Test Your Metal güncellemesini oyunculara sundu. Ücretsiz güncellemede 3 yeni etkinlik bulunuyor.

Bethesda‘nın en yeni Fallout 76 güncellemesi Test Your Metal çıktı. Tüm oyuncular için ücretsiz olduğu duyurulan Test Your Metal, üç yeni ‘Herkese Açık Etkinlik’ getiriyor: Test Your Metal, Eviction Notice ve Moonshine Jamboree. 9. Sezon ile tüm oyuncuların yeni ödüller için S.C.O.R.E. kazanarak rütbe atlayabildiği, Heart of Steel: A Dread Island Tale Puan Tablosu da oyuncuları bekliyor.

YouTube player

Test Your Metal

Brotherhood of Steel, savaş robotlarından bir ordu üretme amacıyla robot yedek parçaları biriktiren bir grup Blood Eagle olan Rust Eagle’ları araştırmak için bir saha ekibi gönderiyor. Bu etkinlik haritanızda Savage Divide’da, Fort Atlas’ın kuzeyindeki Metal Dome’da görünecek. Başlamak için Initiate Pappas ile konuşun. Brotherhood Saha Ekibi’nin diğer üç üyesiyle birlikte, Rust Eagle makinelerinden oluşan takıma karşı üç tur hayatta kalın. Ganimet ve XP ile birlikte Botsmith Armor seti üretmek için gereken planlar gibi nadir ödüller kazanın.

Eviction Notice

Foundation’da, “Rad Scrubber” isimli bir makine ile yakınlardaki ölümcül radyasyon seviyelerine çözüm bulan Settler’ların yeni yerleşim yerlerine Super Mutant’lar saldırıyor. Bu etkinlik, haritanızda Savage Divide’da, Foundation’ın doğusunda ve Huntersville’in güneyindeki bir kraterde görünecek. Super Mutant sürülerini bozguna uğratın ve çalışmaya devam etmesini sağlamak için Rad Scrubber’ı savunun. Settler grubu itibarı ve ganimetin yanında hepsi yeni, özgün boyalara sahip birkaç üç yıldızlı efsanevi silahtan birini alma şansı kazanın.

Moonshine Jamboree

Moonshiner Ned, The Mire’da Sunday Brothers Cabin’deki barda çalışıyor. Bu etkinliği başlatmak için Ned’i ziyaret edin ve ona Mire Magic Moonshine’ın püf noktası olan Acidic Gulper Venom’ları edinmesinde yardımcı olun. Jamboree Bonfire’ı yakın ve zehirlerini toplamak için Gulper’ların şiddetli hücumlarını etkisiz hale getirin. Zafer kazanmak için Moonshine yığınına 30 adet zehir depolayın ve damıtıcıları Gulper saldırılarından koruyun. Raider grubu itibarı, ganimet, yepyeni “Gulper Smacker” yakın dövüş silahı ve Gulper’larla savaşırken Gulper Smacker hasarını arttıran birkaç şişe Gulpershine kazanın.

9. sezon beraberinde Heart of Steel: A Dread Island Tale ile geliyor. Dread Island Paketi, Bone Bow görünümü, Throne of Bone ve daha fazlasını kazanma şansı da var. Ayrıca, Fallout 1st üyeleri bu sezon için arttırılmış S.C.O.R.E. oranının ve özel ödüllerin tadını çıkarabilirler.

Son güncellemeyle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.