Oyun Haberleri

Fallout 4’ün Çıkışı PornHub’ı da Etkiledi

fallout-4-banner

Fallout 4, şüphesiz ki oyun tarihinin en iyi açılışlarından birisini yaptı. Öyle ki pek çok yerde İnternet = Fallout 4 paylaşımları görür olduk.

10 Kasım günütüm dünya Fallout 4 oynamaya başladı. İlk günden sadece Steam’de 1.2 milyon oyuncu Fallout 4’ü kütüphanesine eklemişti bile. Bu durum sadece oyun sektörünü değil PornHub‘ı da etkilemiş.

İlgili Makaleler

PornHub’ın yaptığı açıklamaya göre 10 Kasım günü sabah 5’ten (yaklaşık olarak oyuncuların oyunu indirmesinin bittiği süre) öğleden sonra 3’e kadar sitenin ziyaretçi sayısı %10 düştü. Saat 3’ten 6’ya kadar normale dönmeye başlayan ziyaretçi sayısı akşam 6’dan sonra yine düşmeye başladı.

pornhub-insights-fallout-4-general-gamer-traffic

PornHub’ın başkanı Corey Price, “Bu durum bizi pek şaşırtmadı doğrusu. Oyunların çok oynandığı saatlerde bu tür düşüşler olabilir. Demek ki 10 Kasım günü pek çok kişi çorak topraklarda gezinmeyi tercih etmiş,” şeklinde bir açıklama yaptı. “Oyunun hayranlarını suçlamıyoruz. PornHub’da gezinmektense Pip-Boy’da sörf yapmayı tercih etmişler,” dedi.

Pek çok oyuncu internet yorumları ve forumlarda Fallout 4’ü kötülese de anlaşılan o ki Fallout 4, oyuncuları tatmin etmeyi başarmış.

İlginizi Çekebilir  Eski CD Projekt RED Çalışanlarından Yeni Oyun - The Invincible

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu