Oyun Haberleri

Fallout 4 İçin DLC ve Ek Paketler Gelecek

fallout-4-welcome-home-banner

Bethesda’nın merakla beklenen oyunu Fallout 4‘ün çıkışına çok az bir süre kala yeni bilgiler resmi ağızdan açıklandı. Bethesda; mod yapımı, ek paketler ve fiyatlandırmalar hakkında açıklama yaptı.

Frpnet ailesi olarak büyük bir heyecan ile beklediğimiz Fallout 4’ü çok yakında tecrübe edebileceğiz. Oyunun tanıtımı yapılana kadar bizlere akla karayı seçtiren Bethesda, Fallout 4 hakkında yeni bilgileri oyunculara sundu.

Açıklamalara göre Bethesda, Skyrim’de olduğu gibi Fallout 4’ü bolca güncelleyecek. Skyrim’e yapılan güncellemeler ile yeni görevler, eşyalar ve diyaloglar eklenerek oyun canlı tutuluyordu. Aynı durum Fallout 4 için de geçerli. Bu güncellemelerin ücretsiz olması da güzel bir haber.

fallout-4-preston-garvey

Oyuncular ayrıca Mods & Creation Kit sayesinde kendi hayal güçlerini oyuna yansıtabilecekler. Firmanın kendi kullandığı uygulamanın aynısı olacak bu araç önümüzdeki yıl içerisinde pazara sunulacak. Xbox One ve Playstation 4 oyuncuları için de bir araç geliştirmekte olduklarını söylediler.

Bir diğer haber ise fiyatlandırma konusunda geldi. Bethesda’nın Fallout 4 için bir dizi DLC çıkartacağını hepimiz biliyoruz. Henüz oyun için kaç adet DLC çıkartacaklarını söylemediler. Ancak 30 dolarlık Season Pass ile yıl içerisinde piyasaya sunulan tüm DLClere sahip olabileceksiniz. Fiyatı bana oldukça makul gözüktü.

Bethesda Fallout 3 için “Operation Anchorage”, “The Pitt”, “Broken Steel”, “Point Lookout” ve “Mothership Zeta” adlı beş adet DLC çıkarmıştı ve tüm ek paketler yeni görevler, başarılar ve eşyalarla birlikte gelmişti. İçerik ve miktar yönünden aynı şeyleri Fallout 4 için de beklememiz mümkün. Bethesda blogunda bu konuyla ilgili “Küçük ayarlar ya da yeni içerikler, Fallout 4’de görmek istediklerini oyuna aktarabilmek için sizlerle çalışacağız.” diyor.

11 Kasım’da çorak toprakların kokusunu içimize çekene kadar bir süre daha beklemek zorundayız.

İlginizi Çekebilir  Kesinleşti! Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu