Oyun Haberleri

Fallout 4: Automatron Çıktı!

fallout-4-automatron-banner

Fallout 4’ün ilk ek paketi Automatron 10$ etiket fiyatıyla Xbox One, PlayStation 4 ve PC oyuncularının hizmetine sunuldu.

Ek paketin konusunu kısaca özetlemek gerekirse, Mechanist isimli gizemli bir karakter, içlerinde Robobrain’in de bulunduğu habis robotlardan oluşan ordusunu yedi düvelin üzerine salmaktadır. Onları avlayıp yağmaladığımız parçalardan kendi robotlarımızı üretmek ise doğal olarak bize düşüyor. Ek pakette karman çorman kombinasyonlarda kullanabileceğimiz yüzlerce unsur vaat ediliyor. Daha önceki haberlerde bahsi geçmiş olan lightning chain gun da bunlardan birisi. Onbeşinci seviyenin üzerindeki karakterler robotlarının dış boyasını ve hatta seslerini bile istedikleri gibi ayarlayabiliyorlar.

fallout-4-automatron-robot

Automatron Fallout 4 için gelecek eklenti serisinin ilkini oluşturuyor. Nisan’daki eklentiyle yerleşkelerimize Wasteland Workshop ekleyebileceğiz ve Mayıs ayı itibariyle Commonwealth’ten Maine’e ve Far Harbor’a seyahat edebileceğiz. Far Harbor, Bethesda Game Studios’un şimdiye kadar yarattığı oyun çıkışı sonrası içerik içerisinde en büyük oyun alanı rekorunu elinde bulunduruyor, söylemeden geçmeyelim.

İlginizi Çekebilir  DOS Oyunlarını Tarayıcınızda Ücretsiz Oynayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu