Oyun Haberleri

Fallen Earth Steam’de!

fallenearth_logo

Fantastik dünyalardan sıkıntı mı geldi? Kılıç sallayıp büyü yapmak sizi artık kesmiyor mu? Kendi araçlarınızı yapıp onlarla yıkımın ucundan dönmüş, yaşanmaz bir hal almış dünyada yaşamaya ne dersiniz?

Gamers First firmasının yepyeni MMORPG oyunu Fallen Earth oyununa bir gözatın o zaman. 2012 yılına damgasını vuracak oyun Steam’de!

Oyunun hikayesi şöyle;

2156 yılında dünya, hem nükleer hem de bio-kimyasal silahlarla yokedilmiştir. Sizin hikayeniz ise Büyük Kanyon’da hayatta kalan bir grup insandan biri olarak bu dünyada başlıyor. Amacınız; yıkılmış, düşmanlıklarla, ihanetle ve savaşla harap olmuş bu dünyada hayatta kalmak.

First person shooter ile RPG türlerini başarı ile harmanlayan Fallen Earth, gerçek zamanlı mücadele, sınıfsız ilerleme sistemi ve oyun içi eşyaların yüzde 95’ini oyuncuların kendilerinin yapabilmelerini sağlayan güçlü ustalık sistemi gibi özelliklere sahip. Fallen Earth, keşfedilecek bin kilometrekarelik alanı ve başta bölgeler ile kasabaları ele geçirme olmak üzere 5.500’ün üzerinde görevi ile oyuncuları benzersiz bir dünyayı deneyimlemeye çağırıyor. Oyunda 4 aşamalı üyelik sistemi bulunuyor. Alpha County eklentisinin yayınlanmasıyla birlikte kıyamet sonrası evrenin klonları 55 seviyeye kadar ulaşabiliyor.

fallen-earth

Yakın bir gelecekte Free2Play olan Fallen Earth artık Steam‘de.

{youtube}tYEGbZX47bs|600|450|1{/youtube}

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.