Son Haberler
Anasayfa » Haberler » GDT Prototype 2 İçin Hazır Mısınız?

GDT Prototype 2 İçin Hazır Mısınız?

gdt-prototype2

Fiziksel oyun geliştirme yöntemi ile oyunlar üzerine meraklı kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran GDT Prototype etkinliğinin 2.si 16 Ağustos Cumartesi günü meraklılarıyla buluşuyor.

Etkinliğin daveti ile “ilk etkinliği kaçıranlar ve doyamayanlar için yeniden Prototype” hissi yaratan ekibin bu etkinlik için açıklaması da şu şekilde:

Herkese merhaba,
GDT Prototype serisinin 2. etkinliğinde yeniden buluşuyoruz!

İlkinden çok keyif aldığımız, fiziksel oyun prototipleri geliştirip test edebildiğimiz, oyun tasarımı üzerine konuşmaların gerçekleştiği, profesyonel ve hobi olarak oyun tasarımıyla ilgilenenleri buluşturan workshop serimizin 2. ayağına geldik.

16 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 12:00 – 19:00 arasında,
Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü BUG Game Lab’deyiz.

Ayrıca bu etkinlikte de 3 adet konuşmacı mevcut.  Bu konuşmacılardan ilki SancakBeyi kart oyunundan tanıdığınız Hüseyin Oğuztürk. Bir diğer konuşmacı ise Peak Games’den Can Şen. Son konuşmacı ise Galaksinin her yerinde mutlaka bir gün insanlara Cyberpunk oynatmayı kafasına koymuş FRPNET’in Dijital Proje Direktörü İlker Karaş. Kendi kendimi de tanıttığıma göre yarın saat 12:00’da başlayacak etkinliğe oyun geliştirme üzerine meraklı olan herkesi bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Amazon'dan İki Kutu Oyunu Alanlara Bir Tane Bedava!